but1
   
   
  YAPILAN KATLİAMLARI, BAYRAM İLAN EDEN", KİTAPTAN "ÖLDÜRME" ÖRNEKLERİ
 

 

  ÖLDÜRME İÇGÜSÜNÜ KİŞİLİKLERİNİN BİR PARÇASI YAPMIŞ OLANLAR, EDİNDİKLERİ TANRININ DA AYNI YAPIYA, ÖLDÜRME İÇGÜDÜSÜNE SAHİP OLDUĞUNU GÖSTERMEK İÇİN, DAHA ÖLDÜRME EMRİ TOPLULUĞA OKUNMADAN, ÖLDÜRME EYLEMİNE BÜYÜK BİR ZEVKLE UYGULUYORLAR.

ÖLDÜRME denildiğinde başkaları gerçekten ÖLDÜRME'yin anlayabilir. Ama sizin ÖLDÜRME kelimesinden anlayacağınız yapacağınız eylemin adı olmalı. Purim gibi bayramlarınız olmasını istiyorsanız, maskeler takıp eğlenmek istiyorsanız ÖLDÜRME EYLEMLERİNİ planlamalı ve ilk fırsattada YAHUDİLİK MANİFESTOLARI uyarınca uygulamalısınız.
   
  AZ "ALLAH'a" TANRI denilebilir mi, BENZER isimler kullanılmış diye, BUHUR sundurup PUT yaptırdıklarına "Hz" denilebilir mi? BAŞLARKEN notuna buradan ulaşabilirsiniz
   
 

HARUN'un PUT yapıp bu YENİ TANRINIZ diye sunmasından sonra, PUT SUYUNUN GÖĞÜSLERE içirilmesi esnasında PUT SUYUNU içmeyenlere ve açığa çıkan kimliğinden dolayı karşı gelenlere öfkelenen İsrail Tanrısı "ÖLDÜR" emirini verir. Oysa, PUT olayından birkaç gün önce, SİNA'DA MUSA'ya VERDİĞİ TAŞ LEVHALARDA, (Onların nitelendirmesi) EL YAZISIYLA ÖLDÜRME'yin YAZMIŞ DEĞİL MİYDİ?

İlahi dinim diyipte ON EMRİN içinde direk olarak ÖLDÜRDE yazamazdı. Amaç" MASKELİ BALO SAHNELEMEK" değil mi? Amaç bol YALDIZ kullanarak KENDİLERİNİ MASKELEMEK değil mi?

Yapısına hakim olan ÖLDÜRME İçgüdülerine söz geçiremeyen İsrail Tanrısı, sinirinin / öfkesinin geçmesi için "ÖLDÜR" emirini verir. HER NE KADAR SEMBOLİKTE OLSA, "ON EMRİN" İÇİNDE ÖLDÜR'ME EMRİ YAZILMIŞ OLSADA; SAHİP OLACAĞIN YAHUDİLİK MANİFESTON GEREĞİ ÖLDÜRECEK, ÖLDÜRTECEKSİN dercesine, masum suçlu ayırmadan, ASIL PUT SUÇLUSU OLAN GÜÇLÜLERE, "ÖLDÜR" emrini veriyor.

Putu yapıp TANRI diye ortay süren LEVİ'ler, ÖLDÜRENLER de LEVİ'ler. BAŞ KAHİNLİK müessesiyle ödüllendirilenler de PUT yapıp tanıtan LEVİ'ler, PUTU ezip suyunu içiren PEYGAMBER olduğuna göre, öldürülenlerde;, PUTA dolaysıyla KİMLİĞİ ortaya çıkan edinilen TANRIYA karşı çıkıp, BUZAĞI suyunu içmeyenler olur. Kimliği ortaya çıktığı için öfkelenen edinilen Tanrı'nın cebren kabulü için, ezilen BUZAĞI PUTUNDAN elde edilen SU halka dayatılır. İçmemekte direnenler (Endülüs'te Müslümanlara Domuz eti yedirme eylemi gibi) yakın, komşu, kardeş olmaksızın öldürülür.

Putu yapanlar, Puta sahip çıkanlar, Putun suyunu hazırlayanlar, kılıç kuşanıp halkı kılıçtan geçirenler ve bu yaptıkları eylem sonucu BAŞKAHİNLİK sınıfına yükseltilenler aynı kişiler yani LEVİ'ler olursa ortaya çıkan sonuç, "PUTUN SUYUNU İÇMEMEK İÇİN DİRENENLER ÖLDÜRÜLDÜ" çıkarımından / saptamasından başka birşey olur mu? Üstelik Tanrı olgusu olarak gösterilende, PUT SUYU içirme eylemini seyrediyor dolaysıyla GÖĞÜSLERE yerleştirilen, GÖNÜLLERE içirilmiş olan BUZAĞIYI KENDİNDEN görüp onaylıyor.

Mısırdan Çıkış......32:15 Musa döndü, elinde antlaşma koşulları yazılı iki taş levhayla dağdan indi. Levhaların ön ve arka iki yüzü de yazılıydı.
Mısırdan Çıkış......32:16 Onları TANRI YAPMIŞTI, üzerlerindeki OYMA yazılar O'NUN YAZISIYDI

Mısırdan Çıkış......20:13 ‹‹Adam ÖLDÜRMEYECEKSİN.

Mısırdan Çıkış.....32:26 Musa ordugahın girişinde durdu, ‹‹RABden YANA OLANLAR yanıma gelsin!›› dedi. BÜTÜN LEVİLİLER çevresine toplandı.
Mısırdan Çıkış.....32:27 Musa şöyle dedi: "İSRAİLİN Tanrısı RAB DİYOR Kİ: 'Herkes kılıcını kuşansın. Ordugahta kapı kapı dolaşarak KARDEŞİNİ, komşusunu, YAKININI ÖLDÜRSÜN.'"

   
  Yasa Kitabı....20:16 ‹‹Ancak Tanrınız RABbin miras olarak size vereceği BU HALKLARIN kentlerinde SOLUK ALAN hiçbir CANLIYI YAŞATMAYACAKSINIZ.
Yasa Kitabı....20:17 Tanrınız RABBİN SİZE BUYURDUĞU gibi, onları -HİTİT, AMOR, KENAN, PERİZ, HİV ve YEVUS HALKLARINI- tümüyle YOK EDECEKSİNİZ

Öldürülen BEŞİKTEKİ, KARINLARDAKİ, KUCAKLARDAKİ BEBELER AĞAÇLAR KADAR DEĞERLİ değil ki "SOY KURUT, NEFES ALAN CANLI BIRAKMA" emrini sürekli kitaplarında tekrar etmişler. Ve arkasından AĞAÇLARA DOKUNMA çünkü onlar İNSAN değil diyede uyarmışlar.

Hadi! savaşta Erkekler potansiyel tehlike olarak görülüp YOK ET emrine maruz kalabilirler. Pekii!! EKONOMİK değer ihtiva eden AĞAÇLARI koruma altına alıp, hemen arkasından "SOLUK ALAN hiçbir CANLIYI YAŞATMAYACAKSINIZ" diyerek, kucaktaki, karındaki, kundaktaki BEBELERE ÖLÜM emri vermek hangi İNSANİ DEĞER içinde kabul görebilir?

Bu emrin arkasından "Ağaçlara dokunma! Çünkü kırdaki AĞAÇLAR İNSAN DEĞİL ki" sözleriyle, AÇIK AÇIK, "KUNDAKTAKİLERİDE, KUCAKTAKİLERİDE, KARINLARDAKİLERİDE GÖNÜL rahatlığıyla TANRI RUHSATLI olarak öldürün" emri verilmiş olmuyor mu?

Yasa Kitabı....20:19 ‹‹Bir kentle savaşırken, KENTİ ELE GEÇİRMEK için kuşatma uzun sürerse, AĞAÇLARINA balta vurup YOK ETMEYECEKSİNİZ. Ağaçların ürünlerini yiyebilirsiniz, ama onları kesmeyeceksiniz. Çünkü kırdaki AĞAÇLAR İNSAN DEĞİL ki
   
  BELKİDE AT DEDİKLERİ KONUŞAN YARATIKTIR.

Siyonizmin en büyük savunucularından, Ahad Ha'am Hayvanları, KONUŞANLARI ve Yahudileri ayırıyor YA! .
"Yaratılış merdiveninde farklı basamaklar olduğunu herkes doğal olarak kabul eder.Önce İNORGANİK nesneler, BİTKİLER ve HAYVANLAR alemi, sonra KONUŞAN YARATIKLAR ve HEPSİNİN ÜSTÜNDE YAHUDİLER."(1- Sources da la Pensee Juive Contemporaine, s/49... 2- Stefan Goranov, "Irkçılık: Siyonizmin Temel Bir İlkesi" Siyonizm ve ırkçılık, Ankara: AÜSBF Yayınları, 1982, s. 32-33) 
   
  AZ SEÇKİN olduklarına İKNA OLABİLMEK için ÖZELLERİ İsrail'in Tanrısına dayanarak İLAN ettikleri "GOYİM&KONUŞAN YARATIKLAR" sayfasına buradan ulaşabilirsiniz
   
  AZ "KİTABIMIZ YALAN DOLU" yerine, İNSANLARI CRO-MAGNON İLAN ETME'nin işlendiği "SEÇKİNLER & CRO-MAGNON ADAMI" sayfasına buradan ulaşabilirsiniz
   
 

Bu kini nefreti taşıyanların İNSANİ değerlerden nasiplendiği söylenebilir mi? Tüm bu emirlerin ve yaptırımların yer aldığı METİNLERİ TANRIDAN diye sahiplenmenin açıklamsı ancak KLİNİK TERİMLERLE olamaz mı? Kitapları, "TANRININ EL YAZISINI TANIDIM" diyecek kadar sallamalar içinde olanların (Tanrı yazısını daha önce kim görmüşte tanımış) tanıklığına dayanarak kurtuluşlarına reçete yapanların, züğürt tesellisi içinde oldukları ortada değil mi?

Tanrı bu durumda, Tanrının ALTIN putunu döken Harun'un kardeşi, taş levhaları kesen Musa'mı oluyor?

M. Çıkış.....4:16 O sana sözcülük edecek, senin yerine halkla konuşacak. Sen de onun için TANRI GİBİ OLACAKSIN.
M. Çıkış.....7:1 RAB, ‹‹Bak, seni FİRAVUNA karşı TANRI GİBİ YAPTIM›› dedi, ‹‹Ağabeyin HARUN SENİN PEYGAMBERİN OLACAK.

Olay böyle mi gerçekleşiyorda Mısır'dan önce hiç tanımadıkları tanrının "EL" yazısını tanıyıveriyorlar?
M. Çıkış......32:16 Onları TANRI YAPMIŞTI, üzerlerindeki OYMA yazılar O'NUN YAZISIYDI

Tanrıyı bilseler, Musa yokken ALTIN BUZAĞI putunun etrafında törenler yaparlar mıydı? Tanrıyı tanımış olsalardı; Buzağının ya tanrıları olmadığını söyleyeceklerdi yada BUZAĞI (tanrı olarak kabul ederlersede) yazı yazamaz ki diyeceklerdi. Bu şartlar altında; kutsal metin yazarları yinede ne yapıp-ediyorlar, Mısır'dan kendilerini çıkartmaya geldiği için ancak müşerref olunabilenin "EL" yazısını tanıyabiliyorlar. "EL" diye tanrıyı kastediyor olmasınlar.

Bu ve buna benzer ifadeleri içeren METİNLERİ "her harfi TANRIDANMIŞ" diye TAPINMALARDA kullananların, bu işi sadece SESSİZ GEMİLERİNE huzur içinde BİNME telaşında / arzusunda olanlar olduğu olduğu ortada değil mi? Oraya gidenlerin havalarda uçtuğunu bilmek, Cennete gittiklerinin teminatlarını almak, güle oynaya SESSİZ GEMİYE binmek için yeterli sebep değil mi?

Bırakın soyları kurut emrini, kökleri kurut ruhsatlarını "ANILARINI bile GÖK KUBBENİN ALTINDAN SİLECEKSİNİZ" emrini kitaplarına yazarak TANRI mühürüyle damgalamışlar.
Yasa Kitabı....25:19 Tanrınız RAB mülk edinmek için miras olarak size vereceği ülkede sizi çevrenizdeki bütün düşmanlardan kurtarıp rahata kavuşturunca, AMALEK'lerin ANISINI GÖKLER ALTINDAN SİLECEKSİNİZ. Bunu UNUTMAYIN!››

M. Çıkış......17:14 RAB Musaya, ‹‹Bunu anı olarak kayda geç›› dedi, ‹‹Yeşuya da söyle, AMALEKLİLERİN ADINI YERYÜZÜNDEN BÜSBÜTÜN SİLECEĞİM.››
M. Çıkış......17:16 ‹‹Eller Rab'bin tahtına doğru kaldırıldı›› dedi, ‹‹RAB KUŞAKLAR BOYUNCA AMALEKLİLERE KARŞI SAVAŞACAK!››

Daha sonra romantik takılımların ifadeleride kitaplarda yer almıyor değil. Soy kurut diyen gitmiş, enderde olsa kan görmekten hoşlanmayan gelmiş.
1 Tarihler......22:8 Ama RAB bana, ‹Sen çok kan döktün, büyük savaşlara katıldın› dedi, ‹Benim adıma tapınak kurmayacaksın. Çünkü yeryüzünde gözümün önünde çok kan döktün.

Tabiki bu geçici bir durum arzediyor. Barışcı tanrımız var diyen taraftarlarının VAAZLARDA KULLANABİLMESİ için aralara serpiştirilmiş olan ifadeler. Aslı aşağıdaki gibi, kan görmekten değil, kan görememekten şikayetci.

Çölde Sayım...25:4 Musa'ya, "Bu halkın bütün önderlerini GÜNDÜZ BENİM ÖNÜMDE ÖLDÜR " dedi, "Öyle ki, İsrail halkına ÖFKEM YATIŞSIN."
Odavya.............18 Yakupoğulları ATEŞ, Yusufoğulları ALEV, Esavoğulları ANIZ olacak. Onları YAKIP YOK edecekler. ESAVOĞULLARIN'dan KURTULAN OLMAYACAK. "RAB böyle diyor.

     
  MİTSVOT (İbranice:  Taryag Mitzvot, "613 emir")  Eski Ahit'in "Siyon'da Musa'ya verildi" dedikleri ilk beş kitabında emredilen kanuni, ahlaki ve ruhani emirler / uygulamalarmış

Eski Ahit'te ki bu kuralları tasnifini en kabul görür biçimde Musa ibn Meymun (Rambam) hazırlamış. Toplam 613 emir varmış Bu 613 emirden bazıları yapılması gereken "olumlu emirler", bazılarıda yapılmaması istenen "olumsuz emirlermiş". Mükemmel insan yani Adam Kodom olabilmek için katedilmesi gereken merhaleleri gösteriyormuş. Bunları eklenen 7 adet Rabbi kaynaklı maddeyi de (613 + 7 = 620 adet) başarıyla yerine getirmek gerekiyormuş. Bu emirlerin hepsini yerine getiren (herbiri 5 ana seviye içinde maddelere haiz olan) 5x5x5=125. dereceye ulaşabilirmiş.

613 ve 620 SAYILARININ önemini göstermek için verdikleri ÖRNEKLER: (Anlaşılan 613 Maddeyi başaran Tanrısal / Tanrı gibi oluyor. 620 Maddelik mertebeyi katedenlerde TANRI oluyor)

MOŞE RABENU (Musa) isminin yazılışı ve sayısal değeri şöyleymiş.
Mem: 40 + Şin: 300 + E: 5 + Reş: 200 + Bet: 2 + Yod:10 +  Nun: 50 + Vav: 6 = 613

ON EMRİ oluşturan HARF SAYISI da 620 imiş.
620 ise  TAÇ anlamına gelen ve Tanrı’nın niteliklerinin en yücesi olan Keter-Sefira’sının (Keter Sefira tanrının SEFİROT şemasındaki en üst derecesi, makamı) sayısal değeri imiş. (Sayısal değer / Gematriya. İbrani harflerine karşılık verilen sayıların toplamı)
Kaf: 20+ Tav: 400 + Reş: 200 = 620
   
  AZ TANRI SÖZÜ diye RUHSATLANDIRDIKLARI ama yapadıkları maddeler için UYGUN ORTAM peşinde olanların "613 ÖLDÜR ve TAPIN" sayfasına buradan ulaşabilirsiniz
   
  MİSVOT denilen bu emirlerde komik gelecek belki ama içlerinde "İhlal etmektense ölümün yeğlenmesi" gereken üç tür olumsuz emir kategorisi varmış.
Bunlar; 1- CİNAYET, 2- PUTA tapma 3- Yasak cinsel ilişkiye girmekmiş.

Hadi! CİNAYET'i (1) aralarında yasakladılar, kendi dışında olan öldürmeleride bu EMİR içine sokmuyorlar diyerek anlamış olalım.
Kendi dışındakileri Hayvan'dan daha aşağı görüyorlar diyelim.
Ağaçlardan daha değersiz, işe yaramaz buldukları için "SOY KURUTMALARI" CİNAYET olarak görmüyorlar diyelim.

Yasa Kitabı....20:19 ‹‹Bir kentle savaşırken, kenti ele geçirmek için kuşatma uzun sürerse, AĞAÇLARINA BALTA VURUP YOK ETMEYECEKSİNİZ.. Ağaçların ürünlerini yiyebilirsiniz, ama onları kesmeyeceksiniz. ÇÜNKÜ KIRDAKİ AĞAÇLAR İNSAN DEĞİL Kİ

(Acaba kırdaki HAYVANLAR dedikleri İNSAN OLABİLİR mi?

Ama PUTA (2) tapma emrini algılayamamış olmaları garip değil mi?
"Benim yanımsıra BAŞKA İLAHLAR yapmayın" diyen kitaba sahip olanlarınİ puta tapmıyor olmaları mümkün mü?
Ben İlahım ama siz başka ilah yapmayın diyen TANRI olabilir mi?
"Benim yanımsıra, benden BAŞKA İLAHLARA TAPMAYACAKSINIZ" sözleriyle, kitaplarında TANRI İNANCI varmış izlenimi veren ifadeleri bile İLAHİ İNANCA yol açabilir görmüşler. Hatta "BAŞKA İLAHLARA TAPMAYACAKSINIZ" emri bile onları rahatsız etmiş.
"PAGAN TANRI inancını kuvvetlendirebilir" düşüncesi onları korkutmuş.
Her hangi bir Tanrı inancının kuvvetlenmesi, kontrolün RUHBAN grup / EGEMEN grup dışına kaymasına neden olacağından tehlikeli bulunmuş.

Ayrılma noktalarına neden olabilecek "TANRI KAVRAMININ" içi iyice boşaltılmış.
Güreşte yenilen, tutsak alınan, yol bulamayan, yalan söyleyen, Azazel'den korkan, fidye vererek işleri halleden ve halledeceğini söyleyen, akıl verilen, yanılan, unutan Tanrı inancını pekiştiren ifadelerle TAMAMEN AVUCA ALINMIŞ TANRI profilini tamamlamışlar

Değişken olmayan, sabit TANRI İNANCI oluşur diye, "BAŞKA İLAHLARA TAPMAYACAKSINIZ" fazla davetkar bulmuş. Bu sözü Tanrı inançlarına çok görmüşler, Tanrı profilini; Güreşte Yakup'a "bırak" diye yalvarma bireyselliğinden alıp, toplumun geneline yalvaran konumuna oturtmuşlar. (Kule yapılmasından korkup aşağılara indirdiklerine, kuleyi tamamladık demişler)

Tanrılarını kitaplarında öyle bir resimlemişler ki, Tanrı "kıskancım, başka tanrılar edinme" noktasından alınıp "BENİM YANIMSIRA BAŞKA İLAHLAR YAPMAYACAKSINIZ" konumuna oturtulmuş. Beni terk etmeyin makamından seslendirilmiş. Bu sözleri bile AHİT SANDIĞIYLA birlikte GÖRÜNÜM VEREMEYEN gönüllerindeki BUZAĞIYA ne olduğunu açıklar. Yeni Buzağıları Ezra ve Arkadaşlarıyla ortaya koyulmuş olan YAHUDİLİK ZİHNİYETİ.

M. Çıkış.......20:23 BENİM YANIMSIRA BAŞKA İLAHLAR YAPMAYACAKSINIZ, ALTIN ya da GÜMÜŞ İLAHLAR DÖKMEYECEKSİNİZ

BENİM YANIMSIRA BAŞKA İLAHLAR YAPMAYIN bildirimiyle de, göğüslerde beslenenin İKON TANRI olduğunu, kitaplarından TANRI SÖZÜ olarak duyurmuşlar. Harun'un put değil İLAH yaptığını kitaplarından ilan etmişler. Harun için "Tanrıyla görüşmeye gittiğinde BUZAĞI gördü" demek istemeselerdi Buzağıyı yapan başkası olurdu.

Harun ALTIN BUZAĞISINI yaparken gördüğünü yaptı. Eğer öyle olmasa tanrılarını sembolize ediyor olmasa, neden Musa'ları BUZAĞIYI ezip tozunu halkına içirsin? Böylece edindikleri tanrının yapılan İLK İKONU / ALTIN BUZAĞI olarak SEMBOLLEŞTİRİLEN edinilmiş tanrı, Musa'larının PUT tozunu suya karıştırıp içirmesiyle GÖNÜLLERE yerleşmiş. Bu nedenle Buzağı ortalıkta dökme ikonlar halinde değil, gönüllere içirilmiş olarak yaşatılıyor.

M. Çıkış........32:20 Yaptıkları BUZAĞIYI alıp YAKTI, TOZ HALİNE gelinceye kadar EZDİ, sonra SUYA SERPEREK İSRAİLLİLERE İÇİRDİ
Yasa Kitabı....9:21 Yaptığınız günahlı nesneyi, o buzağıya benzer DÖKME PUTU alıp YAKTIM. Parçalayıp İNCE TOZ haline getirinceye dek ezdim. Sonra TOZU dağdan akan DEREYE ATTIM.

Put tozunu suyla karıştırıp toplumuna içirten önderlerin Putları, buzağıları GÖĞÜSLERE yerleştirmemiş olmasına imkan var mı?
(Soy kurutmalar, Filistinlileri keyfe keder öldürme, Boynuzlara kan sürme, ilahlar konseyi, gönüllere içirilen buzağı, Esir alınmış 32.000 ADET erkek değmemiş kızları, savaşcılara, halka ve Tanrıya sunma hakkında oldukca fazla maddeler var)
   
  Irza geçme, Zina (3) Şimdi Bir partide, Annesi, Babası, Kardeşleri, Abileri, Akrabaları YOK EDİLMİŞ 32.000 adet BAKİRE KIZI (Kızların yaş alt sınırı ne idi? Alt sınırın altındaki çocuk ve bebek olanlar tamamen öldürülüyor) tutsak alıp topluma ve tanrıya SUNMANIN adı ne olabilir? Onları askerlere, halka ver / FAHİŞE yap emrinin TANRISAL EMİR olarak değerlendirmenin MANTIKSAL bir yaklaşımı olabilir mi?

Çölde Sayım......31:5 Böylece İsrailin her oymağından biner kişi olmak üzere 12 000 kişi SEÇİLİP SAVAŞA hazırlandı.

Çölde Sayım......31:14 MUSA savaştan dönen ordu komutanlarına -binbaşılara, yüzbaşılara- ÖFKELENDİ
Çölde Sayım......31:15 Onlara, ‹‹Bütün KADINLARI SAĞ mı bıraktınız?›› diye çıkıştı,
Çölde Sayım......31:17 Şimdi bütün erkek ÇOCUKLARI ve erkekle yatmış KADINLARI ÖLDÜRÜN.
Çölde Sayım......31:18 Yalnız ERKEKLERLE YATMAMIŞ genç KIZLARI kendiniz için SAĞ bırakın.
Çölde Sayım......31:31 Musayla Kâhin Elazar RABbin Musaya BUYURDUĞU gibi yaptılar.
   
  bakire katli
   
  Kutsal kitaplarında yer alan 10 EMRİN sadece kendi aralarında geçerli olduğu, kitaplarında yer alan "NEFES ALAN CANLILARINA KADAR SOYLARINI KURUT", BAKİRE KIZLARI AYIRIN, PAYIMIDA UNUTMAYIN", MISIR HALKINI RABBİN EMRİ ile SOYDULAR, vb gibi "TANRI" ifadelerinden belli.

Tanrı'nın EL YAZISINI, taş levhalar üzerindeki yazılanlardan tanımış olanların TANRILARIDA elbette KENDİLERİNDENDİR. Kitaplarına göre; o güne kadar hiç karşılamadıkları, hiç emir almadıkları, Musa'nın bile "sorarlarsa kim diyeyim" diye yaklaşım gösterdiği, VARLIK yazıları yazmış olsaydı, HALK taşın üzerindeki yazıları nasıl tanıyıpta "BU TANRININ EL YAZISI" diyecekti. Yahudi zihniyet ataları herkez bilsinki Tanrı adına 10 emri TAŞA işeyen BİZLERİZ" mesajını satırlar arasından takipcilerine aktarmıştır.

Olay böyle mi gerçekleşiyorda Mısır'dan önce hiç tanımadıkları tanrının "EL" yazısını tanıyıveriyorlar?
M. Çıkış......32:16 Onları TANRI YAPMIŞTI, üzerlerindeki OYMA yazılar O'NUN YAZISIYDI
Tanrı bu durumda, Tanrının ALTIN putunu döken Harun'un kardeşi, taş levhaları kesen Musa'mı oluyor?

M. Çıkış.....4:16 O sana sözcülük edecek, senin yerine halkla konuşacak. Sen de onun için TANRI GİBİ OLACAKSIN.
M. Çıkış.....7:1 RAB, ‹‹Bak, seni FİRAVUNA karşı TANRI GİBİ YAPTIM›› dedi, ‹‹Ağabeyin HARUN SENİN PEYGAMBERİN OLACAK.

Tüm bu emirlerin ve yaptırımların yer aldığı METİNLERİ TANRIDAN diye sahiplenmenin açıklaması ancak KLİNİK TERİMLERLE olamaz mı? Kitapları, "TANRININ EL YAZISINI TANIDIM" diyecek kadar sallamalar içinde olanların (Tanrı yazısını daha önce kim görmüşte tanımış) tanıklığına dayanarak kurtuluşlarına reçete yapanların, züğürt tesellisi içinde oldukları ortada değil mi?

Sina'da aldıkları ilk ON EMRİ böyle yorumlayanlar elbette 613 Mistov'u / Tapınma emirlerinde yer alan ÖLDÜR, ÇAL, TECAVÜZ ET" gibi emirlerin bir an önce gerçekleşmesi için ÖZEL ÇABALAR sarfederler.

Göçebe oldukları İsrail oğullarından olmadıkları, belirttikleri en güzel ifadelerden biri soygun ve gasbı dinsel şart olarak benimseten sözleri. Yaptıkları soyguna güya ON EMRİN sahibi ilan edilen, YAHVE'leri bile normal karşılıyor. Yaptıkları soyguna güya ON EMRİN sahibi ilan edilen yüreklerinde besledikleri YAHVE'leri bile normal karşılıyor. ÇALMA emrini "ÇAL'MA EYLEMİNE" dönüştürmüşler.

Mısırdan Çıkış.....11:2 Halkına söyle, kadın erkek herkes komşusundan ALTIN, GÜMÜŞ EŞYA istesin.››
Mısırdan Çıkış....12:35 İsrailliler Musanın dediğini yapmış, Mısırlılardan ALTIN GÜMÜŞ EŞYA ve GİYSİ İSTEMİŞLERDİ
Mısırdan Çıkış....12:36 RAB İsraillilerin Mısırlıların gözünde lütuf bulmasını sağladı. Mısırlılar onlara istediklerini verdiler.
Böylece İSRAİLLİLER ONLARI SOYDULAR

Başka türlü TANRILARI olarak İKONLAŞTIRDIKLARINA, yani GÖĞÜSLERİNDE BESLEDİKLERİNE, yani O GİZLEDİKLERİ ama ERİŞİLEMEZ YÜKSEKLİKTEKİ KİBİRLERİNE başka türlü yaranamazlar ki. İÇLERİNDE HEP CANLI TUTTUKLARI KÖTÜ DÜRTÜLERİ başka türlü tatmin olmaz ki.

Mısırdan Çıkış.....20:13 ‹‹Adam öldürmeyeceksin.
Mısırdan Çıkış.....20:14 ‹‹Zina etmeyeceksin.
Mısırdan Çıkış.....20:15 ‹‹Çalmayacaksın.
Mısırdan Çıkış.....20:17 ‹‹Komşunun evine, karısına, erkek ve kadın kölesine, öküzüne, eşeğine, hiçbir şeyine göz dikmeyeceksin.››

ÖLDÜRME emri, ÖLDÜRME TAKTİKLERİNİ içeren MANİFESTOLARINI bir başlık altında toplamış. Hakeza ÇALMA" emride ÇAL'manın TANRISAL maskeli yollarını ruhsatlandırmış.

Savaş ganimeti olarak esir alınan Rabbe VERİLEN erkekle yatmamış 16 KIZ, TAPINAKTA KURBAN MI edildi? Yoksa erkeklerin adap yerlerini görmekten şikayet eden TANRI işaretli VARLIKLARINA, hoşuna gideni doya doya seyretsin diye mi sunuldu? Sunum sonrası bu BAKİRE KIZ ÇOCUKLARINA ne oldu?

Bundan 3200 yıl önce 32.000 adet olan nüfüsları şimdilerde ne kadardır? onlar ve onlardan doğan yarı Yahudiler kimler? Yoksa herbiri, tecavüz edildikten sonra ÖLDÜRÜLDÜ MÜ?

Mısır'a Yakup ve Yusuf'la 130 kişi ile girip 430 yıl sonra 625.000 savaşan erkek (20-40 yaş arası) mevcuduna ulaştık, Mısır'dan 3.000.000 kişi ile çıktık diye övünenler, 3200 yılda 32.000 kişiden türemiş olanların sayısını verebilir mi? Yoksa ANALARI-BABALARI-ATALARI ve HAYVANLARI gibi ONLARINDA KÖKLERİNİ KURUTTUK MU" derler?

Erkeklerin, hatta sadece Kohenler girebildiğine göre YAŞLI ERKEKLERİN CİNSEL organlarını görmekten muzdarip olan, belki genç bakireleri seyretmek istemiştir.
M. Çıkış..........20:26 SUNAĞIMIN üzerine BASAMAKLA ÇIKMAYACAKSINIZ. Çünkü ÇIPLAK YERİNİZ GÖRÜNEBİLİR.› ››

İngilizce BASKILI Eski Ahit kitabında TANRININ OĞULLARI
Genesis.............6:2 that the SONS OF GOD saw the daughters of men that they were fair; and they took them wives, whomsoever they chose
Yaratılış.............6:2 TANRININ OĞULLARI, insan kızlarının güzelliğini görünce beğendikleriyle evlendiler.....
Genesis.............6:4 The NEPHILIM were in the earth in those days, and also after that, when the SONS OF GOD came in unto the daughters of men, and they bore children to them; the same were the mighty men that were of old, the men of renown.
Yaratılış.............6:4 TANRININ OĞULLARI insan kızlarıyla evlenip çocuk sahibi oldukları günlerde ve daha sonra yeryüzünde NEFİLLER vardı. Bunlar eski çağ kahramanları..
Türkçe BASKILI  Eski Ahit kitabında İLAHİ VARLIKLAR
Yaratılış.............6:4 İLAHİ VARLIKLARIN insan kızlarıyla evlenip çocuk sahibi oldukları günlerde ve daha sonra yeryüzünde NEFİLLER vardı.......
.

Yoksa tanrı sözcüsü olan tanrı adına konuşan kahinler, tanrıları adına, TANRI YERİNE KIZLARLA yattılar mı?
Yoksa İnanna -Dumuzi birleşmesini temsilen Mart Ekinoksun da BAAL / MARDUK / TEMMUZ / EFENDİLERİ adına LEVİLER bu BAKİRE KIZLARLA yattılar mı?
Tanrının Oğulları nasıl türemiş olabilir?

Çölde Sayım......31:41 MUSA, RABbin kendisine BUYURDUĞU gibi, RABbe AYRILAN VERGİYİ Kâhin ELAZARA verdi.

"TANRI DEDİKİ" ruhsatıyla donananalar, elbette TANRI OLARAK KABUL ETTİKLERİNİN ÖNÜNDE ya! BAKİRELERLE YATACAKLAR, yada BAKİRELERİ TANRILARINA KURBAN EDECEKLER. Başka ne yapmış olabilirler? Bütün Pagan / Putperes dinlerde görüldüğü her ikisinide yapıp TANRILARINI mutlu etmiş olmalılar. Pagan dinlerin sembollerinde kollanilan Obelisk / dikilitaşlarda zaten CİNSEL ÜRETKENLİĞİ (Penisi) simgeliyor. Yaratan olmayan ama ÜREMEYE katkıda bulunan edinilmiş tanrıları işaret ediyor.

Bu durumda Tanrı adına ÜREMEYE katkıda bulunabilmek, TANRININ OĞULLARINA yeni katılımları sağlayabilmekiçin KAHİN ve RUHBAN sınıfının BAKİRELERLE yattığı açık değil mi?

Şimdi daha iyi anlaşılmıyor mu, "Meryem Kutsal Ruh'tan hamile kaldı" denildiği halde, illaki KUTSAL DAVUT soyundan bir KOCA edindirildiği?
Saçma sapan secerelerle Davut soyuna bağlanarak "OĞUL TANRIMIZ" dedikleri İSA'larına KUTSİYET kazandırmaya çalışma nedenleri?

SECERE UYDURMAKLA "İLAHİ / SEMAVİ" DİN OLMADIKLARINI ŞÖYLE ÖZETLEMİŞ OLUYORLAR..
"İlahi emirlerle ("OL") babasız olarak Hz.Meryem'den doğmuş olan Hz. İsa ile hiç bir alakamız yok, bizim OĞUL TANRI ilan etiğimiz Marangoz Yusuf adı altında sunduğumuz secereye ait olandır.
İsimlerin kullanılmasındaki tek amaç, Hz. İsa'nın başlatmış olduğu Tevhid imanı ile yayılmış olan, mucizeleri ile efsaneleşmiş olan isminin ününden yararlanabilmekti.
Bizim Hz. İsa ve Hz. Meryem'in ismini kullanmamızdaki nedenlerden biride bizden önce Peygamberlerin ve Kitapların ismini kullanarak "İLAHİ VAHİYLERİN" üzerlerini örtenlerin yolunu takip etmekti.
"İLAHİ VAHİYLER" yerine atalarımızdan kalan inançlarımızı işleyebilmek, toplum içinde egemen sınıf olabilmek için ŞEYTANIN sağladığı olanakları değerlendirdik" ..vb..gibi

Evet İSA'ları TANRININ OĞLUYDU ama mutlaka birde yeryüzünde FİZİKİ BABA olmalıydı. Hemde Davut soyuna bağlı iki ayrı soydan. İki Oğul Tanrı İsa'sı olan dine elbette iki ayrı kutsal Davut soylu secere gerekir.

Kutsal DAVUT soyundan olabilmesi için mutlaka KUTSAL GENLERİN TAŞIYICISI OLAN BİR ERKEĞİN KATKISININDA olması şarttı.
Yoksa durup duruken KUTSAL RUH'tan EŞSİZ GENLERİ almış olan OĞUL TANRILARINA kutsiyet kazandırmak için Davut soyundan marangoz Yusuf'u dahil etsinler?

Eğer 32.000 bakire öldürülmediyse ve onlardan doğan çocuklarda KATLEDİLMEDİYSE; "İSRAİLOĞULLARIYIZ" diyenlerin SOYLARI NEREYE DAYANIYOR olabilir?

12.000 kişilik orduyla; sadece BAKİRE kızlarının sayısı 32.000 olan bir topluluğu ezip geçmek ve de bu TALANDA hiç kayıp vermeden dönmüş olmaları, ONLARIN GERÇEK ANLAMDA TALAN yapan bir topluluğun devamı olduğunu ortaya koymuyor mu?

Çölde Sayım......31:48 Ordu komutanları -binbaşılar ve yüzbaşılar- Musaya gidip,
Çölde Sayım......31:49 ‹‹Efendimiz, yönetimimiz altındaki ASKERLERİ SAYDIK, EKSİK YOK›› dediler,

Kimleri soydukları hiç kayıp vermemiş olmalarından belli değil mi? Bakir esir alınan KIZLARIN sayısı 32.000 adetse; ESİR ALINDIKTAN sonra KATLEDİLEN erkek çocuklarının sayısınında en az o kadar olacağını tahmin etmek hiçte zor değil.

Tabii, öldürülen erkek ve kadın sayılarınında buradan hareketle YÜZBİNLERLE ifade edilebileceği kendi YAZDIKLARINDAN çıkıyor. Bakire ve erkek çocuklarının sayısı 64. 000 olan bir topluluğun nüfusunda, evli kadın ve erkek sayısıda 200-300.000 olmalı. (15-20 yaş üzeri)
   
  MUSA "ÖLDÜRME" EMRİNİ DE ALDIĞI GÖRÜŞME İÇİN SİNA DAĞINA GİDER.Görüşme sonrası, Mısır'dan çıkmalarına öncülük ettiği topluluğunun yanına döner.

Mısırdan Çıkış....31:18 Tanrı Sina Dağı'nda Musa'yla konuşmasını bitirince, üzerine eliyle antlaşma koşullarını yazdığı iki taş levhayı ona verdi.

Topluluğunun konakladığı yere geldiğinde, toplumunu Harun'un yaptığı SAMİRİNİN BUZAĞISINA tapar bulur..... ÖLDÜRME emrinin nasıl ÖLDÜR emrine dönüştüğünü, anlatan hikaye şöyle.
 


  Mısırdan Çıkış........32/1 Halk Musa'nın dağdan inmediğini, geciktiğini görünce, Harun'un çevresine toplandı. Ona, "Kalk, bize öncülük edecek bir ilah yap" dediler, "Bizi Mısır'dan çıkaran adama, Musa'ya ne oldu bilmiyoruz!"

Sorularından sıkılan Harun, Ahit kitabınd kutsal metin yazarına göre PUT yapar.
Mısırdan Çıkış........32/2 Harun, "Karılarınızın, oğullarınızın, kızlarınızın kulağındaki altın küpeleri çıkarıp bana getirin" dedi.
Mısırdan Çıkış........32/4 Harun altınları topladı, oymacı aletiyle buzağı sizi Mısır'dan çıkaran Tanrınız budur!" dedi.
Mısırdan Çıkış........32/5 Harun bunu görünce, buzağının önünde bir sunak yaptı ve, "Yarın RAB'bin onuruna bayram olacak" diye ilan etti.
   
  İsrail Tanrısı bu duruma, kimliğin ortaya çıkmasına çok sinirlenir ama Musa'nın verdiği akıl hoşuna gider ve onun tavsiyesine uygun hareket etmeye karar verir. Artık gönüllere yerleşecek ve varlığını orada sürdürecektir.
   
  Mısırdan Çıkış........32/10 "Şimdi bana engel olma, bırak öfkem alevlensin, onları yok edeyim. Sonra seni büyük bir ulus yapacağım."

Mısırdan Çıkış........32/11 Musa Tanrısı RAB'be yalvardı: "Ya RAB, niçin kendi halkına karşı öfken alevlensin? Onları Mısır'dan büyük kudretinle, güçlü elinle çıkardın.
Mısırdan Çıkış........32/12 Neden Mısırlılar, 'Tanrı kötü amaçla, dağlarda öldürmek, yeryüzünden silmek için onları Mısır'dan çıkardı' desinler? Öfkelenme, vazgeç halkına yapacağın kötülükten.

Mısırdan Çıkış........32/13 Kulların İbrahim'i, İshak'ı, İsrail'i anımsa. Onlara kendi üzerine ant içtin, 'Soyunuzu gökteki yıldızlar kadar çoğaltacağım. Söz verdiğim bu ülkenin tümünü soyunuza vereceğim. Sonsuza dek onlara miras olacak' dedin."
Mısırdan Çıkış........32/14 Böylece RAB halkına yapacağını söylediği kötülükten vazgeçti.

İSRAİL TANRISINI ikna eden Musa karargaha gelir. İsrail Tanrısını ikna etmiştir ama yinede KAN ÜZERİNE İNANCI TEMSİL EDEN İsrail Tanrısı, "ÖLDÜR" emirini verir. Oysa, daha biraz önce, SİNA'DA KENDİSİNE VERİLEN TAŞ LEVHALARDA, (Onların nitelendirmesi) TANRININ YAZISIYLA ÖLDÜRME YAZIYORDU.

Mısırdan Çıkış/Exodus....20:13 ‹‹Adam ÖLDÜRMEYECEKSİN.
   
  Mısırdan Çıkış.....32:26 Musa ordugahın girişinde durdu, ‹‹RABden YANA OLANLAR yanıma gelsin!›› dedi. BÜTÜN LEVİLİLER çevresine toplandı.
Mısırdan Çıkış.....32:27 Musa şöyle dedi: "İsrail'in Tanrısı RAB diyor ki:, ‹Herkes KILICINI kuşansın. ORDUGAHTA kapı kapı dolaşarak KARDEŞİNİ, KOMŞUSUNU, YAKININI öldürsün.› ››

KİMLERİN TANRISI DİYORLAR? "İsrail'in Tanrısı" DİYORLAR. Sadece İsraillilere ait bir Tanrı. Sadece onları düşünen, onları koruyan, diğer tüm ulusları yok etmeye çalışan İSRAİL'LİLERE AİT BİR TANRI. amentümuz aynı, aynı ALLAH'A İNANIYORUZ" diyenlere duyrulur. "Amentu'da biriz, Ana konularda anlaştık Teferruatta ayrılıklarımız var" diyenler çoktan din değiştirmişlerde bizlerin haberleri olmamış anlaşılan.

DAHA, "ALLAH'IN BİRLİĞİNDE" MUTABIK OLMAYANLARIN KİTAPLARINA NASIL OLURDA KUTSİYET KAZANDIRMA ÇALIŞMALARI YAPILABİLİR.

Mısırdan Çıkış.....32:27 Musa şöyle dedi: "İsrail'in Tanrısı RAB diyor ki:, ‹Herkes KILICINI kuşansın. ORDUGAHTA kapı kapı dolaşarak KARDEŞİNİ, KOMŞUSUNU, YAKININI öldürsün.› ››
Mısırdan Çıkış.....32:28 LEVİLİLER Musa'nın buyruğunu yerine getirdiler. O gün HALKTAN ÜÇ BİNE yakın adam öldürüldü.

KİMLERİN TANRISI DİYORLAR? "İsrail'in Tanrısı" DİYORLAR. Sadece İsrail'lilere ait bir Tanrı OLABİLİRLİLİĞİNİ, yıllardır aynı öğretilere tabii ola-ola, BEYİNLERİNE monte ettirmişler. SADECE KENDİLERİNE AİT TANRI İNANCINI, DİN HALİNE GETİRMİŞ ama "TEK TANRILI DİNİZ" iddialarıyla da sistemlerini süslemişler

Sadece onları düşünen, onları koruyan, diğer tüm ulusları yok etmeye çalışan İSRAİL'lilere AİT MÜSTAKİL BİR TANRI. (Amentümuz aynı, aynı İLAH''a İNANIYORUZ" diyenlere duyrulur. "Amentu'da biriz, Ana konularda anlaştık Teferruatta ayrılıklarımız var" diyenler çoktan din değiştirmişler de bizlerin haberleri olmamış anlaşılan.)

DAHA, "ALLAH'IN BİRLİĞİNDE" MUTABIK OLMAYANLARIN KİTAPLARINA NASIL OLURDA KUTSİYET KAZANDIRMA ÇALIŞMALARI YAPILABİLİR.

Ölümlerin arkasından, sakinleşen İsrail Tanrısı bu eylemlerinden dolayı, katliamlarından dolayı, İsrail Halkını kutsar.

Mısırdan Çıkış.....32:29 Musa, "Bugün kendinizi RAB'be adamış oldunuz" dedi, "Herkes öz oğluna, öz kardeşine düşman kesildiği için bugün RAB sizi kutsadı."

RAB'IN KUTSAMASI İÇİN KARDEŞLERİNİ ÖLDÜRME EMRİ VEREN (suçlu, suçsuz ayrımı yapmadan, çoluk çocuk demeden, yaşlı kadın ayrımı yapmadan, ana-baba, kardeş, eş gözetmeden; önüne geleni) BİR PEYGAMBER ANLAYIŞININ OLDUĞU BİR KİTABA NASIL İLAHİ KİTAP DENİLEBİLİR.

Ölümlerle ancak sakinleşen, öfkesi yatışan, kan isteyen Tanrı inancını DİN SİSTEMLERİNİN ayrılmaz parcası haline getirmişler. Gözünü açan her İsrailli, öldür emirleriyle büyüyor. Kendileri dışındaki tüm canlıların, İSRAİL TANRISI adına öldürülebileceğini, düşüncelerinin ön kabülü haline getiriyor. Bu öldürmelerle, İsrail Tanrısının takdirlerini kazanacağıda, kitaplarının hemen hemen her sayfasında örnekleriyle mevcut.

Çölde Sayım......25:4 Musaya, ‹‹BU HALKIN bütün önderlerini GÜNDÜZ BENİM ÖNÜMDE ÖLDÜR ›› dedi, ‹‹Öyle ki, İSRAİL HALKINA ÖFKEM YATIŞSIN.››

Af dilemeyi ; suçlu, suçsuz ayrımı yapmadan, çoluk çocuk demeden, yaşlı kadın ayrımı yapmadan, ana-baba, kardeş, eş gözetmeden; önüne geleni öldürmek olarak gören bir zihniyetin üretimi olan kitaplara, nasıl İlahi kitaplar denilebilir?

Tanrının affetmesi için, öldürmenin gerekli olduğunu işleyen din inancı içinde yoğrulan, gelişen zihniyet nasıl barış kelimesine katlanabilir?
Kitaplarında yoğun bir biçimde, Tanrı maskesi altında, Tanrı isteği izlenimi verilen "ÖLDÜR, TÜMÜNÜ YOK ET, SOLUK ALAN HER ŞEYİ YOK ET" komutalarına sürekli maruz kalan bir beyin / kişilik kalıcı barışa tahammül gösterebilir mi?
Tanrısının affına nail olabilmesi için, "HER HARFİ TANRIDAN" dedikleri kitaba göre öldürmesi gerekmiyor mu?
İsrail Tanrısının gözdesi olabilmek, kitaplarının bol bol örneklediği ÖLDÜR&ÖLDÜRT eylemiden geçmiyor mu?
Barış taraftarı olmak ve öldürmemek İsrail Tanrısının ÖFKELENMESİNE neden olmaz mı?
Yeterli ölümler olmazsa, HERŞEYE EGEMEN İSRAİL TANRISININ, şimşeklerini üzerlerine çekmiş olmazlar mı?

Demek ki, öldüremezse bile ölümler için ortam hazırlığı yapması, göz yumması gerekiyor.
"Onlar bizi öldüreceğine biz onları öldürdük" türü, imaj ve vicdan ikna çalışmaları yapmaları gerekiyor.
Bozguncu olmak, bozguncu ayarlamak, bozgun çıkarmak, bozgunuculuğu teşvik etmek gerekiyor.

Son katliam, kur'ası şimdilik 2012 yılına çıkmış gözüküyor. Kur'a da vakti (en azından şimdilik kaydıyla) ortaya çıkan"ARGEMEDDON" için, var gücüyle çalışıp Dünya'yı kan gölüne döndürmek gerekiyor.
En büyük PURİM BAYRAMI için, sonsuz yaşama merhaba için, İsrail Tanrısına bağlılıkları gösterebilmek için, öldürmek, öldürtmek gerekiyor.
Yıllardan beri kanla dolacak ovalarını, derelerini, vadilerini göstermiyorlar mı?
Oralardan kendilerine mezar yerleri almıyorlar mı? Niçin bunları yapıyorlar?
Elbette en büyük bayramlarına hazırlık olsun diye yapıyorlar.
Yapmayı çok seneler öncesi kararlaştırdıkları, DÜNYA SOYUNU kurutmak eylemlerinin sonrasında, kutlamayı umdukları "EN BÜYÜK PURİMLERİNE" hazırlık olsun diye yapıyorlar.

DÜNYA SOYUNU; A-MELEK'lere katıp, Dünyasal yaşamın sahipleri olacaklarına inandıkları için bunu yapıyorlar.
Kuralar ne zaman çekildi, günler ne zamana tayin edildi MEYDANLARDA BİR YERDEDİR ama YORUMLANMADIĞI / YORUMLANAMADIĞI İÇİNDE BİLİNMEZ.
11 EYLÜL kule KATLİAMINDA olduğu gibi, BİLMESİ GEREKEN herkez O GÜNÜ BİLİR. 4-5 bin kişinin hayatını kaybettiği TİCARETİN CAN ATTIĞI binada hiç Yahudi ölümü olmaz. Tıpkı Ester kitabında yapılan SOYKIRIM zamanı gibi. Kurban habersiz, Cellat çok önceden hazırlıklı.

   
  ESTER ve ENTRİKA... SOYKIRIMIN / KATLİAMIN YALDIZI PURİM BAYRAMI KONULARININ İŞLENDİĞİ "ESTER & PURİM" sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.
   
  Yasa Kitabı........20:16 ‹‹Ancak Tanrınız RABbin miras olarak size vereceği BU HALKLARIN KENTLERİNDE SOLUK ALAN HİÇ BİR CANLIYI YAŞATMAYACAKSINIZ.
Yasa Kitabı........20:17 TANRINIZ RABBİN SİZE BUYURDUĞU GİBİ, ONLARI -HİTİT, AMOR, KENAN, PERİZ, HİV VE YEVUS HALKLARINI- TÜMÜYLE YOK EDECEKSİNİZ.
Mısırdan Çıkış....23:23 Meleğim önünüzden gidecek, sizi AMOR, HİTİT, PERİZ, KENAN, HİV VE YEVUS topraklarına götürecek. ONLARI YOK EDECEĞİM.

İSRAİL TANRISI, YOK EDİLMELERİNİN NEDENİNİ DE, DİNE BAĞLIYOR. "O ULUSLARIN İNANÇLARI GEREĞİ, YOK EDİLMELERİNİ İSTİYORUM" DİYOR. BUGÜNE UYARLARSAK ÖNCELİKLE MÜSLÜMANLAR...

Yasa Kitabı.......20:18 Öyle ki, ilahlarına taparken yaptıkları iğrençliklere uymayı size öğretmesinler, siz de Tanrınız RABbe karşı günah işlemeyesiniz.
Çölde Sayım......25:2 Bu kadınlar kendi ilahlarına KURBAN sunarken İsraillileri de çağırdılar. İsrail halkı YİYECEKLERİNDEN YEDİ ve onların ilahlarına taptı.

İNSANLARIN ONLARIN GÖZÜNDEKİ DEĞERİ AĞAÇLAR KADAR BİLE DEĞİL.
Yasa Kitabı.......20:19 ‹‹Bir kentle savaşırken, kenti ele geçirmek için kuşatma uzun sürerse, AĞAÇLARINA BALTA VURUP YOK ETMEYECEKSİNİZ.. Ağaçların ürünlerini yiyebilirsiniz, ama onları kesmeyeceksiniz. ÇÜNKÜ KIRDAKİ AĞAÇLAR İNSAN DEĞİL Kİ

   
  SADECE AĞAÇLAR KURTULUYOR. KENTLERDE TEK CANLI KALMADAN YOK EDİLDİ, SOLUK ALAN HERŞEY YOK EDİLDİ" DEDİKLERİNE GÖRE HAYVANLARIDA YOK EDİYORLAR.
   
  Yeşu.........8:22 Kenti ele geçirenler de çıkıp saldırıya katılınca, kent halkı iki yönden gelen İsraillilerin ortasında kaldı. İsrailliler TEK CANLI BIRAKMADAN hepsini öldürdüler.
Yeşu.........8:25 O gün Ay halkının tümü öldürüldü. Öldürülenlerin toplamı, KADIN ERKEK on iki bin kişiydi.
Yeşu.........8:26 Yeşu kentte YAŞAYANLARIN TÜMÜ YOK edilinceye dek PALA TUTAN ELİNİ indirmedi.

Hiç köle ve esir almadıklarını biraz faklı dille anlatıyorlar..
Yeşu.........8:27 İsrailliler, RABbin Yeşuya verdiği buyruk uyarınca, kentin yalnız HAYVANLARIYLA MALLARINI yağmaladılar.
   
   
  İntikam, kin ve nefret duyguları o kadar yüreklerine işlemiş ki, ÖLDÜRMEKLE DİNMEYEN CANİ duygularını, ÖLDÜRDÜKLERİNİ ASMAKLA tatmin etmeye, söndürmeye çalışıyorlar. Ester bölümünde anlattıkları öldürme seanslarından sonra, ağaca asma sahnelerinin sebebi, bu tür öğretilerden miras kalan zihniyetlermiş anlaşılan

Yeşu.........10:26 Ardından beş kralı vurup öldürdü ve HER BİRİNİ BİR AĞACA ASTI. Akşama dek öylece ağaçlara asılı kaldılar.
Yeşu.........10:28 Yeşu aynı gün Makkedayı aldı, kralını ve halkını kılıçtan geçirdi. Kentte TEK CANLI BIRAKMADI , hepsini öldürdü. Makkeda Kralına da Eriha Kralına yaptığının aynısını yaptı.
   
   
  Yeşu.........10:32 RAB Lakişi İsraillilerin eline teslim etti. Yeşu ertesi gün kenti aldı. Livnada yaptığı gibi, halkı ve KENTTEKİ BÜTÜN CANLILARI KILIÇTAN geçirdi.
Yeşu.........10:33 Bu arada Gezer Kralı Horam Lakişe yardıma geldi. Yeşu onu ve ordusunu yenilgiye uğrattı; KİMSEYİ SAĞ BIRAKMAKSIZIN hepsini öldürdü.
   
   
  Yeşu.........10:34 İsrail halkıyla birlikte Lakişten Eglon üzerine yürüyen Yeşu, kentin karşısında ordugah kurup saldırıya geçti.
Yeşu.........10:35 Kenti aynı gün ele geçirdiler. Lakişte yaptığı gibi, HALKI ve KENTTEKİ BÜTÜN CANLILARI o gün kılıçtan geçirip YOK ETTİLER
   
   
  Yeşu.........10:37 Kenti aldılar, kralını, halkını ve köylerindeki BÜTÜN CANLILARI kılıçtan geçirdiler. Eglonda yaptıkları gibi, herkesi öldürdüler; KİMSEYİ SAĞ BIRAKMADILAR

Yeşu.........10:40 Böylece Yeşu dağlık bölge, Negev, Şefela ve dağ yamaçları dahil, bütün ülkeyi ele geçirip buralardaki kralların tümünü yenilgiye uğrattı. HİÇ KİMSEYİ ESİRGEMEDİ. İsrailin Tanrısı RABbin buyruğu uyarınca KİMSEYİ SAĞ BIRAKMADI , hepsini öldürdü.
   
   
  Yeşu.........11:11 İsrailliler kentteki BÜTÜN CANLILARI kılıçtan geçirip yok ettiler. SOLUK ALAN BİR TEK KİŞİYİ esirgemediler. Ardından Yeşu Hasoru ateşe verdi.
Yeşu.........11:12 Böylece bütün bu kentlerle krallarını ele geçirdi. RABbin kulu MUSANIN BUYRUĞU uyarınca HEPSİNİ kılıçtan geçirip YOK ETTİ.
Yeşu.........11:14 Bu kentlerdeki bütün mal ve hayvanları ganimet olarak aldılar, İNSANLARIN TÜMÜNÜ ise kılıçtan geçirip öldürdüler; SOLUK ALAN BİR TEK KİŞİYİ esirgemediler.
   
   
  Çölde Sayım......25:2 Bu kadınlar kendi ilahlarına KURBAN sunarken İsraillileri de çağırdılar. İsrail halkı YİYECEKLERİNDEN YEDİ ve onların ilahlarına taptı.
Çölde Sayım......25:3 Böylece Baal-Peora bağlandılar. RAB bu yüzden onlara öfkelendi.

Tanrının gece göremeyeceğini düşünen kutsal metin yazarı için, KAN DÖKMEYİ SEVEN TANRI imajı, tamda GÖNLÜNDE BESLEDİĞİYLE eşleşiyor olmalı. GÖNÜL İKİZİ olmalı
Çölde Sayım......25:4 Musaya, ‹‹BU HALKIN bütün önderlerini GÜNDÜZ BENİM ÖNÜMDE ÖLDÜR ›› dedi, ‹‹Öyle ki, İSRAİL HALKINA ÖFKEM YATIŞSIN.››
   
   
  Kral Saul "tümüyle yok ettim" der ama İsrail Tanrısı adına emirler veren Samuel, "DUYDUĞUM HAYVAN SESLERİDE NE" diye sorar. Çünkü Kral Saul hayati bir hata yapmıştır. Tüm Amalekleri öldürmüştür ama çok azda olsa bazı HAYVANLARI SAĞ bırakmıştır. Görüldüğü gibi; AMALEK DÜŞMANLIĞI, İSRAİL TANRISININ tanımı kullanılarak gizlenselerde, İsrail'lilerin TÜM VARLIĞINA İŞLEMİŞ. Hiç yarattıklarına düşman olan sadece bir avuç insanı, var kabul eden Tanrı olabilir mi?

Mısırdan Çıkış...17:14 RAB Musaya, ‹‹Bunu anı olarak kayda geç›› dedi, ‹‹Yeşuya da söyle, AMALEKLİLERİN ADINI YERYÜZÜNDEN BÜSBÜTÜN SİLECEĞİM.››
Mısırdan Çıkış...17:15 Musa bir sunak yaptı, adını ‹‹Yahve nissi›› koydu.
Mısırdan Çıkış...17:16 ‹‹Eller Rab'bin tahtına doğru kaldırıldı›› dedi, ‹‹RAB KUŞAKLAR BOYUNCA AMALEKLİLER'E KARŞI SAVAŞACAK!››

Amalekleri öldürmekle görevlendirilen Saul, Kralları Agag hariç tüm Amalekleri öldürür. Kralı'da esir alır. Bazı hayvanlarıda İsrail Tanrısına yakmalık sunu olsun diye beraberinde getirir. Gönül rahatlığıyla Sarayına dönen Saul İsrail Tanrısı tarafından, "İneklerin bir kısmını sağ bıraktın" diye Krallıktan alınır. Yanlış okumadınız bir kısım İnekleri sağ bıraktı diye cezalandırılıyor. Amalek saplantısı hayvanlara kadar uzatılmış.

1 Samuel.......15:10 RAB Samuele şöyle seslendi:
1 Samuel.......15:11 ‹‹Saulu kral yaptığıma PİŞMANIM. Beni izlemekten vazgeçti. Buyruklarımı yerine getirmedi.›› Samuel öfkelendi ve bütün geceyi RABbe yakarmakla geçirdi.

1 Samuel.......15:13 Saul kendisine gelen Samuele, ‹‹RAB seni kutsasın! BEN RABbin BUYRUĞUNU YERİNE GETİRDİM›› dedi.

Oysa, İsrail müstakil Tanrısı'nın ve Samuel'in gözünde sadece İsrail'lilerin insan sayıldığını, diğerlerinin ise hayvanlarla eşit görüldüğünü, Samuel'in şu sözleriyle anlamış olmalı.
1 Samuel.......15:14 Samuel, ‹‹Öyleyse nedir KULAĞIMA GELEN bu KOYUN MELEMESİ? Nedir bu duyduğum SIĞIR BÖĞÜRMESİ?›› diye sordu.
1 Samuel.......15:15 Saul şöyle yanıtladı: ‹‹Halk bunları Amaleklilerden getirdi. Tanrın RABbe kurban sunmak üzere davarların, sığırların en iyilerini esirgediler. Ama geri kalanları TÜMÜYLE YOK ETTİK.››

Bu TANRI DAMGALI sözler, Siyonist düşüncenin temelini oluşturan ifadelerdir.
"Her harfi Tanrıdan" denilen kitapta, iyi bir Yahudinin, kendi dışındaki insanları nasıl görmesi gerektiğini anlatan, hatta emreden ifadelerdir.
Yahudilik Manifestosunu yazan ATALARINA göre; Amaleklere ait hayvanlarının sadece bir kısmını yok etmemek bile çok büyük bir suçtur.
Bu Manifestoyu daha İsrail devletinin kuruluşunda aksatan SAUL örnek olarak veriliyor.
Kitap yazarlarına göre de, öldürmekten imtina eden yani VİCDANI, katliamın sonunda harekete geçse bile mutlaka İSRAİL TANRISININ öfkesine MARUZ kalacaktır.

1 Samuel.......15:16 Samuel, ‹‹Dur da bu gece RABbin bana neler söylediğini sana bildireyim›› dedi. Saul, ‹‹Söyle›› diye karşılık verdi.
1 Samuel.......15:18 RAB seni bir GÖREVE gönderip, ‹Git, O GÜNAHLI AMALEKLERİ TÜMÜYLE YOK ET; hepsini ORTADAN KALDIRINCAYA dek onlarla savaş› dedi.
1 Samuel.......15:20 Saul, ‹‹Ama ben RABbin SÖZÜNE KULAK VERDİM!›› diye yanıtladı, ‹‹RABbin beni gönderdiği yere gittim. AMALEKLERİ TÜMÜYLE YOK ETTİM, AMALEK KRALI AGAKI da buraya getirdim.
1 Samuel.......15:21 Ne var ki askerler, Gilgalda Tanrın RABbe kurban sunmak üzere YAĞMALANMIŞ bazı malları, YOK EDİLMEYE ADANMIŞ en iyi davarlarla sığırları aldılar.››

"BİRŞEYİ yada BİRİLERİNİ yok et emri verildi mi, HEDEFTEKİLERE AİT NEFES ALAN ne VARSA hepsini YOK ET manasına geldiği yönündeki açıklamasından sonra, Samuel'in anlatımındaki inceliği nihayet kavrayan Saul, yanlışlığını ve çaresizliğini şu sözlerle ortaya koyar.
"İsrail Tanrısının tüm isteklerini tıpkı emrettiği gibi yerine getirdim ama bazı askerler, CANSIZ (eşya-ziynet) MALLARI YAĞMALAYARAK almaları gerekirken, EMİR DIŞI hareket eden askerler, YOK EDİLMESİ gereken HAYVANLARI ÖLDÜRMEDİLER / ÖLDÜRMEDEN aldılar" der

1 Samuel.......15:31 Böylece Samuel Saulla birlikte geri döndü ve Saul RABbe tapındı.
1 Samuel.......15:32 Samuel, ‹‹Amalek Kralı Agakı bana getirin›› diye buyurdu. AGAG güvenle geldi. Çünkü, ‹‹Ölüm tehlikesi kesinlikle geçti›› diye düşünüyordu.
1 Samuel.......15:33 Ama Samuel, "Kılıcın kadınları nasıl çocuksuz bıraktıysa senin annen de kadınlar arasında çocuksuz bırakılacak" diyerek Agag'ı Gilgal'da RAB'bin ÖNÜNDE KILIÇLA PARÇALADI


1 Samuel.......15:35 Samuel ölümüne dek Saul'u bir daha görmediyse de, onun için üzüldü. RAB de Saul'u İsrail KRALI YAPTIĞINA PİŞMANDI. Givası'ndaki››.

ÖLMEDEN ÖNCE, "İNTİKAMINI AL ONLARIN HEPSİNİ ÖLDÜR" DİYEN TANRI OLARAK BENİMSENEN, SÖZLERİNİN ARASINDA Kİ "ÖLDÜRMEYİN" KELİMESİNİ AĞZINDAN KAÇIRMIŞ OLABİLİR?
Çölde Sayım......31:1 RAB Musaya, ‹‹Midyanlılardan İsraillilerin ÖCÜNÜ AL; sonra ÖLÜP ATALARINA kavuşacaksın›› dedi.
   
   
  Yasanın Kitabı.....7/1 "Tanrınız RAB mülk edinmek üzere gideceğiniz ülkeye sizi götürdüğünde, önünüzden birçok ulusu - Hititler'i, Girgaşlılar'ı, Amorlular'ı, Kenanlılar'ı, Perizliler'i, Hivliler'i, Yevuslular'ı, sizden daha büyük ve daha güçlü yedi ulusu - kovacak.
Yasanın Kitabı.....7/2 Tanrınız RAB bu ulusları elinize teslim ettiğinde, onları bozguna uğrattığınızda, tümünü yok etmelisiniz. Bu uluslarla antlaşma yapmayacaksınız, onlara acımayacaksınız.
   
   
  (Dikkat ederseniz bu isimlerin önüne Hz. Gibi, üstlük/kutsallık veren, erişilmezliği, saygıyı ifade eden, ön takılar kullanmıyorum. Bu kitaplarda anlatılan, karakterlerin (karektirsizliklerin), tiplerin Kur'an'ı Kerim'de , "Allah'ın" elçilerim diyerek tanıttığı, peygemberlerle ancak isim benzerliği olabilir. O adresi verilen kitapların, nasıl ilahi orjinalleri ile isim dışında bir benzerlikleri yoksa, anlatılan kişilerinde, Peygamber'lerle isim dışında bir benzerlikleri olamaz)
   
 
   
  İSİM DEĞİŞİKLİĞİ
   
  Yaratılıs...17/3 Avram yüzüstü yere kapandı. Tanrı,
Yaratılıs...17/4 "Seninle yaptığım antlaşma şudur:" dedi, "Birçok ulusun babası olacaksın.
Yaratılıs...17/5 Artık adın Avram değil, İbrahim olacak. Çünkü seni birçok ulusun babası yapacağım.
Yaratılıs...17/.....................................
Yaratılıs...17/15 Tanrı İbrahim'e, "Karın Saray'a gelince, ona artık Saray demeyeceksin" dedi, "Bundan böyle onun adı Sara olacak.
   
 
   
   
  KRAL SAUL ve KRAL AGAG'ın HİKAYESİYLE İSRAİL TANRISININ ÖFKESİ

İYİ BİR SİYONİST NASIL "OLMALIDIRIN" TARİFİ. SİYONİZMİN ANA KURALI; İSRAİL TANRISI, İSRAİL'İN MÜSTAKİL TANRISIDIR, İSRAİLLİLER DIŞINDAKİ TÜM İNSANLAR ve HAYVANLAR AYNI KONUMDADIR.

AMALEKLERİ HAYVANLARLA EŞİT GÖRÜYORLAR. Hayvanların bir kısmını YOK ETMEYİP, yakmalık / kurbanlık sunu olarak yanlarında getiren Saul'e İsrail Tanrısı ateş püskürüyor. İsrail Tanrısı olmasının özelliği olarakta, Saul'u seçmiş olmasından kaynaklanan PİŞMANLIĞINI dile getiriyor. (Göğüslerinde besledikleriyle ittifak kurdukları varlığı, Tanrı olarak benimserlerse gelecekte olacakları nasıl bilebilecekler. Benimsedikleri de bir yaratılan olduğu için; unutur da, yanılır da, pişmanlıkta duyar, bilemezde, o'da diğer yaratılmışlar gibi eylemin gerçekleşmesini bekler ki, sonucu görebilsin)

1 Samuel.......15:10 RAB Samuele şöyle seslendi:
1 Samuel.......15:11 ‹‹Saulu kral yaptığıma PİŞMANIM. Beni izlemekten vazgeçti. Buyruklarımı yerine getirmedi.›› Samuel öfkelendi ve bütün geceyi RABbe yakarmakla geçirdi.
1 Samuel.......15:12 Ertesi sabah Samuel Saulla görüşmek için erkenden kalktı. Saulun Karmel Kentine gittiğini, ......

Saul bile hayvanlarla insanların eşit sayılmayacağını sanmış olmalıki; Rab'bın verdiği buyrukları yerine getirdim" diye Samuel'e rapor veriyor.

1 Samuel.......15:13 Saul kendisine gelen Samuele, ‹‹RAB seni kutsasın! BEN RABbin BUYRUĞUNU YERİNE GETİRDİM›› dedi.

Oysa, İsrail müstakil Tanrısı'nın ve Samuel'in gözünde sadece İsrail'lilerin insan sayıldığını, diğerlerinin ise hayvanlarla eşit görüldüğünü, Samuel'in şu sözleriyle anlamış olmalı.

1 Samuel.......15:14 Samuel, ‹‹Öyleyse nedir KULAĞIMA GELEN bu KOYUN MELEMESİ? Nedir bu duyduğum SIĞIR BÖĞÜRMESİ?›› diye sordu.

Bu sözler, Siyonist düşüncenin temelini oluşturan ifadelerdir. "Her harfi Tanrıdan" denilen kitapta, iyi bir Yahudinin, kendi dışındaki insanları nasıl görmesi gerektiğini anlatan, hatta emreden ifadelerdir. Neden emirlerdir? Çünkü, Amaleklere ait hayvanlarının sadece bir kısmını yok etmeyen, SAUL İSRAİL TANRISININ öfkesine MARUZ kalıyor.

İsrail Tanrısı PİŞMANLIĞINI dile getirmekle kalmıyor, bu tür davranışı benimseyen her Yahudinin başarısız sayılacağını ve İYİ BİR SİYONİST olamaması nedeniyle GÖREVİNDEN ALINACAĞINI vurguluyor.Görevi ihmal edenin yalvarmalarının da fayda sağlamayacağını belirten vurgularını da, Saul'un elinden Krallığının alındığını ilan etmekle yapıyorlar.

1 Samuel.......15:27 Samuel dönüp gitmeye davranınca, Saul onun cüppesinin eteğini tuttu. Cüppe yırtıldı.
1 Samuel.......15:28 Samuel, ‹‹Bugün RAB İsrail KRALLIĞINI ELİNDEN ALDI ve SENDEN DAHA İYİ BİRİNE verdi›› dedi,

Bu ifadelerden anlaşıldığı gibi, iyi bir Yahudi olmak için, kendi dışındaki tüm insanları hayvanlarla eşit görmeli. Siyonist anlayışın uygulanabilmesi içinde, bu konuda en ufak bir esneme olmamalı. Hatta, İsrail Tanrısına hediye babında bile olsa, saptanmış / kanun haline getirilmiş kurallardan hiç bir taviv verilmesini istemiyorlar. Siyonist kuralları uygulama safhasında yapılacak olan esnemenin, "görevi yerine getirememek demek olduğunu" yine kendileri söylüyor.

"İsrail Tanrısı, SUNU, BUHUR, YAKMALIK TÜTSÜ, HAYVAN YAĞLARI seviyor, SÜREKLİ İSTİYOR" diye, nasıl hayvanları bile sağ bırakmak yasaksa, ON EMRİN içinde, yer alan İsrail Tanrısının "ÖLDÜRME EMRİNE" bu safhada uymanın, İsrailliler dışında bu kuralı uygulamaya kalkmanın, İsrail Tanrısının öfkesini çekmeye yeterli olduğu uygun bir dille ifade edilmiş oluyor.

1 Samuel.......15:21 Ne var ki askerler, Gilgalda Tanrın RABbe kurban sunmak üzere yağmalanmış bazı malları, yok edilmeye adanmış en iyi davarlarla sığırları aldılar.››
1 Samuel.......15:22 Samuel şöyle karşılık verdi: "RAB kendi sözünün dinlenmesinden hoşlandığı kadar YAKMALIK SUNULARDAN, KURBANLARDAN HOŞLANIR mı? İşte söz dinlemek kurbandan, sözü önemsemek de KOÇLARIN YAĞLARINDAN daha iyidir.
   
  Siyonizmin (Siyon'dan çıktığı iddia edilen "YAHUDİLİK" IRKCILIĞININ -Musevilik değil-) kuralı olan, İsrail Tanrısının (Siyon ittifakının) sevmediğini belirttiği (sevmediği söylettirildiği), her şeyi "YOK EDEBİLİRSİN" emri uyarınca, insanları ve hayvanları kökünden kurutma eylemi hiç tavizsiz uygulanmalı.

Siyonizm:Sina'dan alınıp, Siyon'dan beslendiğini iddia ettikleri inanca bağlı olanların yolu. Sina'dan alınan "ON EMİR" kaynak gösterilerek, Yerruşalim kaynaklı sözlerin, kabullerin oluşturduğu inanç sistemi üzerine inşaa edilmiş, ("seçildik" egolu ırkcılık) dinsel maskeli, ırksal yaklaşımın genel adı olmalı. (Sina dağı 10 emrin verildiği Mısır yakınlarındaki Sina Yarım adası üzerinde bulunan, Sina çölündeki (2200 mt) bir dağ. Siyon Dağı ise Kudüs yakınlarında bulunan 500 mt yüksekliğindeki kutsal kabul edilmiş, tüm Yahudilerin zamanı geldiğinde toplanacakları bir tepe)

Yeşaya......2:3 Birçok halk gelecek, ‹‹Haydi, RABbin Dağına, Yakupun Tanrısının Tapınağına çıkalım›› diyecekler, ‹‹O bize kendi yolunu öğretsin, Biz de Onun yolundan gidelim.›› Çünkü YASA SİYONDAN, RABbin sözü YERUŞALİMDEN çıkacak.

Sina'dan verildiğini iddia ettikleri Kitaplarında, yazdıklarına göre,
Siyon'a / Sina'ya bağlı olanların (Siyonist) saptadıkları kurallarına göre,
Siyon'dan geldiğini iddia ettikleri emirlere göre,
Sina'dan Moşe vasıtasıyla aldıklarını iddia ettikleri vaadlere göre,
"Kendine düşman gördüğün, toprağına göz koyduğun, zenginliklerini sahip olmak istediğin, gözünle gördüğün, elinle tuttuğun, ayağını bastığın her şey için, "yok et emri" geldiğinde, "hedefin ve soluk alan her-şeylerinin" kökünü kurutmak olmalı" kuralı, "ideolojilerinin" temelini oluşturmaktadır. Dünya'ya ve insanlara bakışlarını özetlemektedir.

Sina'dan alındığı ve Siyon'dan geldiği iddia edilen esintilere rağmen, Saul hala, insanların hayvanlarla eşit olamayacağı zannında ısrar ediyor / ettiriliyor. Ama diyor "geri kalan HAYVANLARI TÜMÜYLE YOK ETTİK".

Saul'a, itiraz ettirerek yapılan bu detay vurgulamasının nedeni; Siyon'dan gelen dogmanın, görüşün, inanç sisteminin kurallarını, tabi olanlara iyice anlatabilmek olmalı. Kendisini Siyon'dan çıktığını iddia ettiği "Yahudi ideolojisinin" neferi görüpte, hala diğer İnsanların hayvanlardan biraz farklı olabileceğini düşünen varsa, "bu düşüncesinden vaz geçmesi gerektiğini", bildiren vurgulama olmalı.

"O Yahudi İsrail Tanrısı gözünde muteber biri değil" vurgulaması yapılırken de, iyi bir Siyonistin nasıl olabileceği, Siyonizmin ana inancının ne olduğunu da, bu cümlelerle bir kez daha anlatılmış oluyor.
   
  az SİNAGOG, BOZGUNCU GOG / YECÜC, MAGOG ve ŞEYTAN DOSTLARI KONUSUNUN İŞLENDİĞİ "SİNA & GOG" SAYFASINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.
   
  1 Samuel.......15:15 Saul şöyle yanıtladı: ‹‹Halk bunları Amaleklilerden getirdi. Tanrın RABbe kurban sunmak üzere davarların, sığırların en iyilerini esirgediler. Ama geri kalanları TÜMÜYLE YOK ETTİK.››

Saul böyle diyor ama Samuel, "sen verilen görevi anlamadın demek ki bak sana verilen görevi bir kez daha tekrar edeyim de, sana verilen görevin ne olduğunu kavra. Anlaman için illa içinde detay olması mı gerekiyor? Sana Amalekleri yok et dendiğinde, bunun içine İsrail Tanrısının emrince, Siyonist kurallar gereğince, bizim dışımızdaki insanlardan farkı olmayan Hayvanların da dahil olduğunu bilmeliydin. Tanrısal anlatımın içinde yer aldığını artık açıkca belli olan İsrail Tanrısının bu isteğini, herkez bilmeli, herkez bunu kafasına yerleştirmeli.

Siyonist, kural gereği: "ama ben AMALEKLERİN hepsini yok ettim, sadece hayvanlarının bir kısmını sağ bıraktım demen, senin Siyonist kurallara sahip olmadığın anlamına gelir" dercesine, birkaç hayvan dışında tüm insanları öldürmüş olan Saul'a, "sen Rabbin sözüne kulak asmadın demek"; takipcilere Siyonist ilkeleri iletme arzusu dışında başka bir amaç güdüyor olabilir mi? Siyonist kuralları, Tanrı damgasıyla, her harfi Tanrıdan dedikleri kitap içinde, detaylarıyla anlatmanın ve gelecek nesillere aktarmanın bundan güzel yolu olabilir mi?

1 Samuel.......15:16 Samuel, ‹‹Dur da bu gece RABbin bana neler söylediğini sana bildireyim›› dedi. Saul, ‹‹Söyle›› diye karşılık verdi.
1 Samuel.......15:18 RAB seni bir GÖREVE gönderip, ‹Git, O GÜNAHLI AMALEKLERİ TÜMÜYLE YOK ET; hepsini ORTADAN KALDIRINCAYA dek onlarla savaş› dedi.
1 Samuel.......15:19 Öyleyse neden RABbin SÖZÜNE KULAK ASMADIN? Neden YAĞMALANAN MALLARA saldırarak RABbin gözünde kötü olanı yaptın?››

"BİRŞEY yada BİRİLERİNİ yok et emri verildi mi, HEDEFTEKİLERE AİT ne varsa hepsini YOK ET manasına geldiği yönündeki açıklamasından sonra, Samuel'in anlatımındaki inceliği nihayet kavrayan Saul, kendisinin "İsrail Tanrısının tüm isteklerini tıpkı emrettiği gibi yerine getirdim ama bazı askerler, YAĞMALANMIŞ MALLAR içinden en iyi hayvanları sunakta sunulmak üzere CANLI olarak aldılar.

YOK EDİLMEYE adanmış, bu YAĞMALANMIŞ malları CANLI bırakmak benim suçum değilde" dese, Kral Saul, EKİBİNE hakim olamadığı, YOK ETME eylemini gerçekleştiremediği için tüm yalvarmalarına rağmen KRALLIKTAN alınıyor. Siyonist ilkeleri anlayamayanın, Siyonist davada ne işi olabilir?

1 Samuel.......15:20 Saul, ‹‹Ama ben RABbin SÖZÜNE KULAK VERDİM!›› diye yanıtladı, ‹‹RABbin beni gönderdiği yere gittim. AMALEKLERİ TÜMÜYLE YOK ETTİM, AMALEK KRALI AGAKI da buraya getirdim.
1 Samuel.......15:21 Ne var ki askerler, Gilgalda Tanrın RABbe kurban sunmak üzere YAĞMALANMIŞ bazı malları, YOK EDİLMEYE ADANMIŞ en iyi davarlarla sığırları aldılar.››

1 Samuel.......15:24 Bunun üzerine Saul, ‹‹Günah işledim! Evet, RABbin buyruğunu da, senin sözlerini de çiğnedim›› dedi, ‹‹Halktan korktuğum için onların sözünü dinledim.

Anlaşıldığı kadarıyla, YAĞMALANMIŞ demek, öldürülmüş, yok edilmiş, canlı veya işe yarar halde bırakılmaması gereken ve alınması yasak olan mallar anlamına geliyor. Aksi halde yağmalanan mal, zaten onların ele geçirdikleri mallar olacağından, ne diye İsrail Tanrısı "YAĞMALANAN malları aldınız" diye kızsın. Demek ki, YAĞMALAMA Siyonist düşüncede, hedefte olanların neyi var neyi yok her şeyiyle İMHA EDİLMESİ anlamına geliyor.

   
  İntikam alma işlemi sona ermemiştir. Sağ olarak getirilen, Onuncu göbekten torunu Haman'ın bile, Ester bölümünde Mordekay ve Yahudilere zararı dokunan AMALEK'lerin, Kralı AGAG vardır. Ameleklerden sağ kalan bir tek Kral AGAG vardır. Saul'un İsrail Tanrısına tapınmasından sonra, Samuel, Amelek Kralı AGAG'ı ister.

Samuel, AGAG'ı İsrail Tanrısının önünde, öldürmekle yetinmez, öldürdükten sonrada, DİLEDİĞİ GİBİ PARÇALAYARAK, Siyonist zihniyetin nasıl davranması gerektiğini sergiler. Böylece Ameleklerin SOYU KURUTULDU sanılırken karşımıza, ESTER BÖLÜMÜNDE, Agag'ın onuncu göbekten Torunu dedikleri HAMAN'ı çıkartıverdiler. Bu konuda sundukları bir görüş şöyle; "Büyük Kabala âlimi Rabi Yitshak Luria'ya (Ari aKadoş – Kutsal Ari olarak da bilinir) göre, vezir AMAN, AMALEK halkının son kralı Agag'ın onuncu nesilden torunudur." ....demiş.
   
  AHİT AMALEK ÖLDÜR
   
  Yok etmek istedikleri herkez onlar için, potansiyel AMALEK'lidir yada lanetli Kenan soyundandır.

1 Samuel.......15:31 Böylece Samuel Saulla birlikte geri döndü ve Saul RABbe tapındı.
1 Samuel.......15:32 Samuel, ‹‹Amalek Kralı Agakı bana getirin›› diye buyurdu. Agak güvenle geldi. Çünkü, ‹‹Ölüm tehlikesi kesinlikle geçti›› diye düşünüyordu.
1 Samuel.......15:33 Ama Samuel, "Kılıcın kadınları nasıl çocuksuz bıraktıysa senin annen de kadınlar arasında çocuksuz bırakılacak" diyerek Agag'ı Gilgal'da RAB'bin ÖNÜNDE KILIÇLA PARÇALADI
1 Samuel.......15:35 Samuel ölümüne dek Saul'u bir daha görmediyse de, onun için üzüldü. RAB de Saul'u İsrail KRALI YAPTIĞINA PİŞMANDI. Givası'ndaki››.

Tanrı olarak benimsedikleri elbette gönüllerinde besledikleri Tanrı profiliyle örtüşmeliydi? Yani, başa çıkılabilir, hata yapan kendileri gibi duygulara sahip olan bir olgu olmalıydı. Birçok şeyi onun adına söyleyebilmeli, stratejileride özgürce saptayabilmeliydiler. Ancak böyle bir Tanrı olgusu, gönüllerine içirilmiş olanla ittifak yapabilirdi. Son derece sekronize hareket etmelerinin nedeni de budur.

Tanrı anlayışını bu çerceveler içinde değerlendirenler için, elbette bazı şeyleri Tanrı dediklerinin görebilmesi için önünde yapmaları gerekiyor. Bu durum, Yahudileri hiç şaşırtmıyor Çünkü Tanrı olgusunun profilini gögüslerinde beslediklerinin uyarınca çizenler kendileri.

Çölde Sayım......25:4 Musaya, ‹‹BU HALKIN bütün önderlerini GÜNDÜZ BENİM ÖNÜMDE ÖLDÜR ›› dedi, ‹‹Öyle ki, İSRAİL HALKINA ÖFKEM YATIŞSIN.››
1 Samuel.......15:33 Ama Samuel, "Kılıcın kadınları nasıl çocuksuz......" diyerek Agag'ı Gilgal'da RAB'bin ÖNÜNDE KILIÇLA PARÇALADI

Önünde olmayınca göremeyen Tanrı inancını kendilerine yapıştırmış olanlar, elbette Tanrı olarak benimsediklerinin, HATA yapmasından, YANLIŞ seçiminden ve yaptığı işlerden PİŞMAN olmasını da, hiç yadırgamazlar

Aslında birbirlerinden farkı yok bir tarafta işaret edilen adına yazılmış kitaplara uyulmasını isteyenler, diğer tarafta o kitaba tabi olanlara bende sizinleyim diyen varlık. Onun derdi varlık birliğinde söz sahibi olabilmek, bunların derdiyse Dünyaya hakim olabilmek. Her ikisinin yani VARLIK BİRLİĞİNİN / VAHDET-İ VÜCUD'un ortak gayesiyse HESAP GÜNÜNDEN KURTULABİLMEK.

Yasa Kitabı........20:16 ‹‹Ancak Tanrınız RABbin miras olarak size vereceği BU HALKLARIN KENTLERİNDE SOLUK ALAN HİÇ BİR CANLIYI YAŞATMAYACAKSINIZ.
Yasa Kitabı........20:17 TANRINIZ RABBİN SİZE BUYURDUĞU GİBİ, ONLARI -HİTİT, AMOR, KENAN, PERİZ, HİV VE YEVUS HALKLARINI- TÜMÜYLE YOK EDECEKSİNİZ.
Mısırdan Çıkış....23:23 Meleğim önünüzden gidecek, sizi AMOR, HİTİT, PERİZ, KENAN, HİV VE YEVUS topraklarına götürecek. ONLARI YOK EDECEĞİM.
 
AMALEKLERİN TÜMÜNÜ ÖLDÜRMESİNE RAĞMEN İSRAİL TANRISI, SAUL'Ü SEÇTİĞİNE NEDEN PİŞMAN? GERİYE BİR KAÇ TANE CANLI HAYVAN BIRAKTIĞI İÇİN PİŞMAN. ÖZETLE: "SİYONİZM DEDİKLERİ BU!" DEMEK Kİ

SİYON'DAN (SİNA'DAN) GOG'A GELEN ESİNTİNİN DOGMASI SİYONİZM.......
   
  Hata yapan Tanrı olur mu? Tanrı hata yaparsa geleceği nasıl tayin eder? Yaptığı hatayı daha sonra telafi etmek için nelerden vaz geçer, Hatasını anlaması için sürekli dene, yanıl, değiştir yöntemini kendisine benimseyen Tanrı, evreni nasıl idare ediyor olabilir? Kaos ve karmaşa olmaz mı?
   
 
  Tanrı kavramını isteğe göre biçimlendirdikten sonra işleri oldukca kolay hale gelmiş. İçi boşaltılmış / sıradanlaştırılmış TANRI etrafında inanç toplulukları oluşturulunca, ihtiyaca göre tanrısal ruhsatları elde etmek oldukca kolay hale gelmiş.

Aşağıdaki örnekte olduğu gibi; Dinin önderine katliamlar yaptırırsanız tüm öldürme RUHSATLARINI tanrısal OLARAK ELDE ETMİŞ dolayısıylada KATLİAM izinlerini takipcilerinize BAYRAMLARLA kutlanacak halde teslim etmişsiniz demektir. Tek dikkat edilecek husus tüm soygunlardan, talanlardan elde edenleri, kitaplara yazılmış olan tanrı buyruğunca dağıtılması.

Ganimet paylaşımından elde edilenleri onunda payı verildi diye yazarsanız, yapılan KATLİAMLARIN, SOY KURUTMALARIN perdeler ardında kalmasını sağlarsınız. Daha sonrada yazılanları "her harfi tanrıdan diyede" takipcilerinizin önüne koyarsanız. Artık tüm SOY KURUTMALAR TANRISAL emre dönüşmüş oluverir. Takipcilerine artık o katliamları BAYRAMLARLA kutlamak kalmıştır.

Çünkü hiç kimse halasilasyon gören, kana susamış, ŞEYTANIN ortağı, Şeytani ideolojiler sahibi iki kıçı-kırığa, "ALEMLERİN RABBİ" GÖRÜNÜRDE MASUM İNSANLARIN KATLİ icazeti verir mi diye düşünmemiştir.
   
  enel hak YARATANI daha iyi KAVRAYABİLMENİN, İLAHİ DEĞERLERİN İÇİNİ DOLDURABİLMENİN YOLU "YILDIZLARIN ALTINDA SEANSI" sayfasına buradan ulaşabilirsiniz
   
  Daha da ilginci Yahudilere göre Ahaşveroş, Merodah'ın yani Semiramis Oğlu TANRI MARDUK'un seyisliğini yapan bir zattır. Yani MARDUKun HİZMETKARI olarak lanse edilir.

Her ne olursa olsun arka planda her ne anlatılırsa anlatılsın, SOY KURUTMALAR yöntemleri ile birlikte TANRI RUHSATLI olarak tüm detaylarıyla ZİHNİYET MANİFESTOLARI olarak ZİHNİYET TORUNLARINI oluşturacak nesillere aktarılmıştır.

Bu günde tüm çıplaklığı ile bu Manifestolar uygulanmaktadır. Önce saray kapılarını tutacaksın sonra saraya kız vereceksin, sonra rakip gördüklerini Tanrı, masumiyet, madurluk, mazlumluk, özgürlük, vb. adına edinilen masumluk maskesi altında, TANRININ GİZLİ ELİ olarak KATLİAMINI gerçekleştireceksin.

Örneğin VAAD TOPRAKLARININ anahtarını elinde tutan Türkiye içinde aynı şeyler sahnelenmiştir. ERGENE vadisine önce hapishane yapıp, sonra ERGENEKON davası adı altında, planlarına AYAKBAĞI olacağını düşündüğün isimleri oraya doldurmak gibi.. Belirlenen "PUR" yani KUR'ada çıkan tarihe kadar.

Eğer bu tutsaklıklar 2500 yıl önce olsaydı, belli bir ele geçirmenin karşı grupları olarak kelleri vurulurdu. Yada bir çoğu hemde aileleri ile birlikte yok edilmek üzere TAYİN EDİLECEK PURİM GÜNLERİNE kadar bir yerlere tıkılırdı. Örnek olarak Duvarlar arasında tutulan ve AHİT'te kesin emirlerle yok EDİLECEKLER arasında yer alan FİLİSTİNLİLERDE verilebilir..
 

 

  FİLİSTİN, ÖLDÜR, TECRİD
   
  AHİT ÖLDÜR EMRİ
   
  12 kayıp kabile bir araya getirildiğinde, kendilerine ait Mesih (Büyük ihtimalle Ölüm tarihi olmayan Tanrı katına yükseldiği kabul edilen Tanrı katındaki kitaplardan sorumlu olan, El-Shaddai / Hanok  -Tanrının  yeryüzündeki görünümü- olarak kabul edilen Ezra / Üzeyir) geldiğinde ve TAPINAKLARI / 3. Amiktaş  yeniden yapıldığında.  Tora kitaplar grubunda EMREDİLEN ama şu anda uygulayamadıkları 613 EMRİN hepsini yerine getireceklerini söylüyorlar.
   
  FALAŞALAR 1 KABİLE
   
 

Tapınak olmadığı için  kendilerinin şu anda YARIM YAHUDİ olduklarını açıklıyorlar. "TAM YAHUDİ olabilmemiz için yapmamız gereken 613 Mitsvot'tan / emirden, sadece 369'unu gerçekleştirebiliyoruz, üstelik onlarında çoğu YASAKLARLA ilgili, yani yapmadığımız şeyler" diyorlar.

Kendilerinden olmayanları "ÖLDÜRME EMRİ" yasakların arasında olmadığından, o emre uyma gibi bir problemi de yaşamamış oluyorlar. Yani kitaplarındaki "öldürme emrine" ait uygulamaların sadece kendi içlerinde geçerli olduğunu dolaylı olarakta olsa söylüyorlar.

M.Çıkış.....20:13 ‹‹Adam öldürmeyeceksin.
M.Çıkış.....20:14 ‹‹Zina etmeyeceksin.
M.Çıkış.....20:15 ‹‹Çalmayacaksın.
M.Çıkış.....20:17 ‹‹Komşunun evine, karısına, erkek ve kadın kölesine, öküzüne, eşeğine, hiçbir şeyine göz dikmeyeceksin.››

   
  YAHUDİ  MİSVOT
   
 

Yaptırımların; ÖLDÜRME, ÇALMA" gibi AHLAKİ ve İNSANİ kavramları içeren EMİRLER gibi gözükmesine aldanmamak lazım. Esasında bu "kavramlar" YASAKLARI içermesinden ziyade; o tür uygulamaların SAHA detaylarını anlatıyor.

Olacak tüm katliamlara katılanların gönül rahatlığı içinde olmalarını, kendilerini TANRININ KILICI gibi hssetmelerini sağlıyor. Tanrı vizesinin bu eylemleri gerçekleştirmekte geçerli olduğunu Tanrı ile yapılan AHİTLEŞMELERDE ruhsatlandırıldığını böylece bildirmiş oluyorlar.

Kitaplarında 10 emirden "ÖLDÜRME" sözü gerçekten kabul edilmiş olsa, KİTAPLARININ birçok yerinde "SOY KURUT, NEFES ALAN CANLILARINI YOK ET" öldür emirleri ve katliamlara ait hikayeler BALLANDIRILARAK anlatılmaz ki.

Hele hele KATLİAM / SOYKIRIM yapılan günler EN NEŞELİ BAYRAMLARI / PURİM ilan edilip hala KUTLANIR olmazki. (YASAK OLAN ŞEY için BAYRAMLAR YAPILMAZ Kİ) Birde TAM YAHUDİ OLSALAR, "VAY Kİ VAY" DÜNYA İNSANLARININ HALİNE.

Tapınak yapıldığında, İnsanlar (herhalde CRO-MAGNON'ları kasdetmiyorlar) DÜNYADAKİ KUTSİYETİ, günümüzde ANLAYAMAYACAĞIMIZ, TARİF EDEMEYECEĞİMİZ bir biçimde HİSSEDECEKLERDİR diye de ekliyorlar.

"VAY Kİ VAY (x) n defa VAY Kİ VAY...." DÜNYA'nın üzerinde yer işgal eden, "CRO-MAGNON Adam'ı" sınıfında gördüklerinin haline.
"VAY Kİ VAY (x) ~ defa VAY Kİ VAY...." DÜNYA'nın üzerinde yer işgal eden, "HAYVAN'ı" sınıfında gördüklerinin haline.
"VAY Kİ VAY (x) ~ defa VAY Kİ VAY...." DÜNYA'nın üzerinde yer işgal eden, "AMALEK'i" sınıfında gördüklerinin haline.

İşte size 613 Mitsvot'tan / emirden sadece 3 madde.

613 MİTSVOT ( Taryag.. Mitzvot, "613 emir") Musa'nın beş kitabı olan Eski Ahit'te emredilen kanuni, ahlaki ve ruhani uygulamalardır. Eski Ahit'te ki bu kuralları sıralandırma ve numaralandırmayı en iyi biçimde Musa / Moşe ibn Meymun (Rambam) hazırlamış. 613 Mitsvot'tan / emirden yapılması gereken bazıları.

MİSVOT 596. Tapınma EMRİ......YEDİ KENAN ulusunu YOK ET .........Kutsal kitaplarındaki kaynağı...... Yasa Kitabı / Tesniye 20:17
MİSVOT 597. Tapınma EMRİ......ONLARDAN kimseyi YAŞATMA .......Kutsal kitaplarındaki kaynağı...... Yasa Kitabı / Tesniye 20:16
MİSVOT 598. Tapınma EMRİ......AMALEK'in SOYUNU SİL ................ Kutsal kitaplarındaki kaynağı...... Yasa Kitabı / Tesniye 25:19

Yasa Kitabı....20:16 ‹‹Ancak Tanrınız RABbin miras olarak size vereceği BU HALKLARIN kentlerinde SOLUK ALAN hiçbir CANLIYI YAŞATMAYACAKSINIZ.
Yasa Kitabı....20:17 Tanrınız RABBİN SİZE BUYURDUĞU gibi, onları -HİTİT, AMOR, KENAN, PERİZ, HİV ve YEVUS HALKLARINI- tümüyle YOK EDECEKSİNİZ.

7. Ulus ismi neden yazılmamış olabilir ki? 7 ulus ismi ne zaman (-) tire İŞARETLERİNİN arasına bir eksiğiyle yazılmış olabilir? (6 adet ulus ismi var. Kenan'ı genel tanım olarak kullanmamışlar. Kenan ismi tüm soyunu kast-eder olarak kullanılmış. Bu nedenle diğer ismi yazılı ulusları, KENAN soyundan görmüyor olmalılar. Siz tanrısal ruhsatın içine kimleri dahil edebileceklerini bir düşünün)

613 MİTSVOT ( Taryag.. Mitzvot, "613 emir") maddelerini yerine getirmenin şevkiyle tüm İBRAHİMOĞLU neslinden, YAKUPOĞLU / İSRAİLOĞLU olarak sınıflandırılanlar (10 kabilede kayıp olduğuna göre ÖLDÜRME yasağına giren sadece Babil'den göçenler olur) hariç olanlar yok edilebilirmiş.

Önce Tanrı sözü denilen kitaplarında İBRAHİM'le,
İBRAHİM oğlu İsmail devre dışı bırakılarak İSHAK'la,
İSHAK oğlu Esav kötü ilan edilerek YAKUP'la,
İbrahim oğullarının tümünü red ederek Yakup önderliğinde 70 KİŞİ ile Ahitleşilerek VAAD'ler yapılıyor. Daha sonra Ezra ve arkadaşları sadece Babil sürrgününden dönenleri, soy defterinde olanlaları İSRAİLOĞULLARI olarak kabul ve ilan ediyor. Bu kabul ve ilanıda "HER HARFİ TANRIDAN" dedikleri kitaplarına işliyor.

Katliam boyutlarının hangi ölçülerde olabileceği tahminlerin çok üzerindedir. Kılıç, ok, mızrağın savaşların ölüm silahları olduğu dönemde, eğer birileri YÜZBİNLERCE KİŞİYİ HİÇ KAYIP VERMEDEN YOK EDEBİLİYORSA siz katliamın boyutlarını ve KATLİAM öncesi KURULAN TEZGAHLARIN boyutlarını düşünün.

Karşı tarafı BİR OK DAHİ ATAMAZ HALE SOKAN KOMPLO nasıl bir ÖRGÜTLENMENİN sonucudur ki; TUTSAK ALINAN 32.000 adet BAKİRENİN olduğu bir SALDIRIDAN HİÇ KAYIP VEREMEDEN DÖNEBİLMİŞ OLSUNLAR? İşte "Mısır'dan Tanrı emriyle Mısır halkını soyarak (bakın "ÇALMA" kavramı,Yahudi zihniyetlilere ne ifade ediyormuş) çıktık" diyenlerin / çıkanların Hz. MUSA ismini kullanarak Ahit kitaplarına dahil ettikleri KATLİAM örneği.

Yahudilik zihniyetinin kendileri dışındakileri GOYİM / HAYVAN gördüklerinin itirafı olan Yahudilik Manifestosu.

   
  AMALEK HALKI KİMDİR SECERESİ ONLARA GÖRE NEDİR DESENİZ?
   
  AMALEK SOY KURUT
   
  enel hak TANRI SÖZÜ diye RUHSATLANDIRDIKLARI ama yapadıkları maddeler için UYGUN ORTAM peşinde olanların "613 ÖLDÜR ve TAPIN" sayfasına buradan ulaşabilirsiniz
   
  enel hak Sizi SEÇTİM, SONSUZA kadar benim HALKIMSINIZ diyen, VAADLER veren TANRI olgusunun KORUYAMADIĞI "KAYIP 10 KABİLE" sayfasına buradan ulaşabilirsiniz