BAYRAĞINA SAYGISI OLMAYANLAR, ÜLKESİNİ SEVEBİLİR Mİ?
   
   
  Hoşgörüyü bayrağının altında olmayanlarda arayanların, tüm insanları kucaklaması mümkün mü?
   
  Bulundukları her ülkenin bayrağına din, dil ırk ayrımı göstermeksizin saygı gösterenler, kendi topraklarının bağımsızlığını sembolize eden bayrağa neden kötü gözlerle bakarlar.
  .
   
     
  but1
   
  EUROVISION YARIŞMASINDA Türkiye iki kez 12 ve 10 puan verdi Ermenistan'sa Türkiye'ye hiç puan vermedi.
Siyasi puanlama olabilir."Bakarsın ölülerde oy kullanır, neden olmasın" diye selenenler, Eurovision içinde, uzaklardan seslenmiş olabilir. Emir demiri keser anlayışı ile parmaklar Ermenistan lehine SMS yazmış olabilir.Efendilerimize hizmet edelim, onlarda bize (şahsi-ekipleri için) Uluslararası platformlarda destek olup kapıları açar anlayışı ile oy verdirilmiş olabilir

EROVİZYON ŞARKI YARİŞMASINA KATILAN MANGA GRUBUNUN BAYRAK TAHRİBATI. Ermeni şarkıcı, Ermenistan propagandası yapan "Kaysı çekirdeği" parçası ile katılırken, bizim Şarkıcılar, bırakın uluslar arası platformda sesimizi duyurmayı, Ülkenin, bütünlüğünün, bağımsızlığının sembolü olan Bayrağımızla dalga geçiyorlar. Bizler Ermenistan'a, birtakım sebeplerden dolayı 12 ve 10 puanlar verirken onlar bize hiç puan vermediler. Siyasi puanlama olabilir."Bakarsın ölüler de oy kullanır, neden olmasın" diye seslenenler, Eurovision için de, uzaklardan seslenmiş, "emir demiri keser" anlayışı ile parmaklar, Ermenistan lehine SMS yazmış olabilir. Bu aşağılanma bizlere yetmiyormuş gibi, birde bayrak tahribatı yaparak, yarenlik yapmak veya buna göz yummak hiçte iç açıcı değil..

Onlar 1915 yılını anlatan parçaları ile AVRUPA SAHNESİNE çıkarlarken, Bizler; bilinçler, bayrak erozyonuna/ tahribatına alışşsın, kolay kabullenmeler olsun, ön hazırlığını andıran kliplerle, insanlarımızın beyinlerini bombardıman ediyoruz.

Eurovision, şarkı yarışmasına, Ermenistan adına, katılan sanatcının, 1915 olaylarını ağlayarak anlatmakla kalmıyor, olayı dahada dramatize edebilmek, şarkıdaki mesajların daha da iyi algılanabilmesi için, Hıçkırıklar içinde, 1915 de annesini kaybettiğini (herhalde büyük annesi olsa gerek. Yoksa şarkıcı 100 yaşlarında nine olurdu) söyleyen siyasi sanatcı, "Ermenistan bu acılarla daha da büyüyecek" solaganını da ilave etmeyi unutmuyor.

Ve Annesinden sadece kendisine, bir "KAYISI ÇEKİRDEĞİ" kaldığını üzerine basarak söylüyor. Bu söylediğini ve diğer söylediklerini de tekrar ettiği gibi, şarkını içinde "Bana anayurdumdan geri verilen kayısı çekirdeği olarak tekrar ediyor.
   
  ŞARKININ SÖZLERİ ŞÖYLE; besteci; Armen Martirosyan, söz yazarı; Karen Kavaleryan olduğunu seslendiren;Ru asıllı Eva Rivas, İngilizce adı; "Apricot Stone" Yıl;2010

KAYSI ÇEKİRDEĞİ.. "Apricot Stone"

Uzun yıllar önce, ben küçük bir çocukken
Annem bana 'bilmelisin ki bizim dünyamız acımasız ve vahşi' dedi
"Ama sen yolunu soğuk ve sıcaktan geçerek bulabilirsin"
"Bana anayurdumdan geri verilen elimde saklı kayısı çekirdeği"
Kayısı çekirdeği, onu donmuş toprağa düşüreceğim

Bırak, onun yetişmesine izin ver

Bana anayurdumdan geri verilen kayısı çekirdeği.
"Şimdi kuzey yıldızlarını görüyorum
Fırtınada ışıl ışıl parlıyorlar
Seni sıcak tutması için bir Tanrım var
Şimdi Şiddetli rüzgarlardan korkmuyorum
Esebilirler, ancak kazanamayacaklar"

"Belki kış gelmeyecek hasat günü ve gecesinde
Belki Tanrı kutsayacak ve koruyacak kutsanmış meyveyi
Ağacımı yükseltecek gökyüzüne
Bir kere el salladım evime
Hoşçakal
"Ben yalnızca köklerime geri dönmek istiyorum"

   
  Ermeni şarkıcı, "köklerime geri dönmek istiyorum, Anayurduma kavuşmak istiyorum" diyor, bizim, şarkıcımızda sanki, "gel buyur işte bayrağı da tahrif ettik" diyor ..

MANGA GRUBUNUN, BAYRAĞIN TAHRİBATI AŞAĞIDA...
   
manga
   
  manga ve bayrak
   
  MİLLİ TAKIMIN, HİÇ KIRMIZI ÇUBUKLU FORMASI OLDU MU? BİLMİYORUM. TÜRK BAYRAĞI KULLANILARAK MİLLİ TAKIM İZLENİMİ VERİLMİŞ 
   
 
   
  Türk Bayrağına hakaret edebilmek, içlerindeki nefretlerini kusabilmek için Türk Bayrağı kullanıldığı kesin. Bayrak üzerindeki tahribatları görünce başka türlü düşünmek imkansız.Kırmızı/beyaz çubuklu flamalara gelince; dikkat ederseniz kırmızı ve beyaz sadece çubuklar halinde, Türk Bayrağı ile içi içe kullanılmış. Oysa stadlarda kullanılan flamalar, o takımın renklerini taşımakla birlikte, çeşit çeşit olur. Türk Bayrağı da kanunların, belirlediği kurallar çerçevesinde olur. Yani, Türk Bayrağı, Türk Bayrağı gibi olur, karalama/eskiz kağıdı gibi olmaz. 
   
 
   
  Türk Bayrağı da kanunların, belirlediği kurallar çerçevesinde olur. Yani, Türk Bayrağı, Türk Bayrağı gibi olur, karalama/eskiz kağıdı gibi olmaz. 
   
 
   
  TÜRK BAYRAĞINDA KUŞUN NE İŞİ VAR, O SURATLARDA NE DERSENİZ, CEVAPLARI AŞAĞIDA..  
   
 
   
  HUZURUNA GİDİLENLER KİM?  
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
   
   
   
   
   
   
  O GÖRÜNTÜLER İLE AŞAĞIDA Kİ GÖRÜNTÜLER BİRBİRLERİNE NE KADAR DA BENZİYOR. .. 
   
   
   
   
  burada da bayrak tahrifatı hadise kullanılarak yapılmış 
  hadise  
   
   
   
   
   
  but1